Microsoft wprowadza do sprzedaży zestawy Xbox One S i grami "FIFA 17" i "Forza Horizon 3"

Informacja nadesłana: Microsoft / /
https://www.filmweb.pl/news/Microsoft+wprowadza+do+sprzeda%C5%BCy+zestawy+Xbox+One+S+i+grami+%22FIFA+17%22+i+%22Forza+Horizon+3%22-119656
Microsoft wprowadza do sprzedaży zestawy Xbox One S i grami "FIFA 17" i "Forza Horizon 3"
Microsoft wprowadził do sprzedaży wyłacznie w Polsce zestawy z konsolą Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i 1TB oraz dwiema najpopularniejszymi grami jesieni – "Fifą 17" i "Forzą Horizon 3". Zestawy 500GB są oferowane przez sieci handlowe Media Markt i Saturn oraz RTV Euro AGD, w orientacyjnej cenie detalicznej 1499 zł. Edycja z dyskiem twardym 1TB jest dostępna wyłącznie w sklepach MediaExpert w orientacyjnej cenie 1699 zł.


W zestawie znajdują się:
· Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB/1TB (w zależności od zestawu)
· Bezprzewodowy kontroler Xbox z technologią Bluetooth (również do użycia na PC z systemem Windows 10) i gniazdem 3,5 mm do zestawu słuchawkowego
· Gra "FIFA 17" w polskiej wersji językowej (wersja cyfrowa do pobrania)
· Gra "Forza Horizon 3" w polskiej wersji językowej (wersja na płycie)
· 1-miesięczny abonament EA Access, umożliwiający grę w FIFA 17" przed premierą
· 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold (wyłącznie w zestawach oferowanych w Polsce)
· Kabel HDMI

"FIFA 17" wykorzystuje silnik Frostbite, jeden z najlepszych w branży, aby umożliwić graczom rozgrywanie meczów wyglądających tak samo, jak w telewizji, i zabrać ich w podróż po nowych piłkarskich światach zamieszkanych przez postacie o wyrazistych charakterach, okazujące prawdziwe emocje. "FIFA 17" wprowadza tryb „Droga do sławy” — wciągającą realistyczną opowieść fabularną z kinową narracją. Gracze wcielą się w postać Aleksa Huntera, obiecującego młodego piłkarza debiutującego w Premier League. W rozgrywce wprowadzono daleko idące zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami i zachowaniu w ataku, tak aby gracze mogli zapanować nad każdą chwilą meczu.


"Forza Horizon 3". Na Horizon Festival władza jest w Twoich rękach. Zmieniaj, co tylko chcesz, zatrudniaj i zwalniaj znajomych i odkrywaj Australię, prowadząc ponad 350 najlepszych samochodów na świecie. Spraw, że Horizon Festival stanie się prawdziwym świętem motoryzacji, muzyki i wolności na otwartych drogach. To, jak tam dotrzesz, zależy tylko od Ciebie. Zamów w przedsprzedaży cyfrową wersję gry, a będzie dostępna na konsoli Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10. Średnia ocen recenzentów gry na świecie wg. Metacritic wynosi obecnie 91/100.*
Smuklejsza. Mniejsza. Szybsza. Xbox One S – Jedyna konsola do gier z 4K

4K Ultra HD Blu-ray i streamowanie w jakości 4K
Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-Ray z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range. Xbox One S to jedyna konsola na rynku oferujaca gry i rozrywkę w jakości 4K.

High Dynamic Range
Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że gry zyskują wizualną głębię.

Graj w gry Xbox 360 na konsoli Xbox One
Wsteczna zgodność dla gier z Xbox 360 — najbardziej pożądana funkcja dla graczy — jest już dostępna na Xbox One. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One i Xbox One S. A ponieważ nowe tytuły są regularnie dodawane do katalogu wstecznej kompatybilności, Xbox One jest najlepszą platformą do gier na konsolę Xbox 360.

Kupuj gry raz i graj, gdziekolwiek chcesz
W gry cyfrowe Xbox Play Anywhere możesz grać na konsoli Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10, bez dodatkowych opłat. Wznawiaj rozgrywkę w miejscu, w którym została przerwana, na innej konsoli Xbox One lub komputerze z systemem Windows 10. W ten sposób nie stracisz zapisanych stanów gry, dodatków i osiągnięć.

Smuklejsza i bardziej wydajna
Nie daj się zwieść rozmiarem. Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola z rodziny Xbox — została wyposażona w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk twardy o pojemności 500GB/1TB/2TB (w zależności od modelu). Dodatkowo, użytkownicy sensora Kinect dla konsoli Xbox One mogą podłączyć swoje akcesoria do konsoli Xbox One S za pomocą przejściówki (dostępna osobno).

Najlepszy kontroler na rynku jest teraz jeszcze lepszy
Nowy bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem zapewnia niezrównany komfort gry.1 Zyskał również smuklejszy design i łączność Bluetooth do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Kontroler wyposażono też w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones