E3 2016: Co na swojej konferencji pokazało EA?

E3 2016 / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/E3+2016%3A+Co+na+swojej+konferencji+pokaza%C5%82o+EA-117991
Electronic Arts postanowiło w tym roku ominąć targi E3 i zamiast tego wystartować z własną imprezą pod nazwą "EA Play", na której zorganizowano godzinną konferencję poświęconą nadchodzącym grom "elektroników". Zebraliśmy wszystkie pokazane przez EA materiały poniżej, tak więc jeśli nie mieliście okazji obejrzeć transmisji w sieci, to zapraszamy do szybkiego nadrobienia zaległości.


Titanfall 2
Na konferencji zaprezentowano dwa nowe materiały wideo. Jeden prezentujący rozgrywkę wieloosobową oraz drugi dający nam posmak zabawy dla jednego gracza. Gra zadebiutuje 28 października tego roku w polskiej wersji językowej na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
Zwiastun trybu dla jednego gracza

Zwiastun trybu wieloosobowego


FIFA 17
Podczas konferencji zaprezentowany debiutujący w serii tryb fabularny oraz fragmenty gameplayu. Tegoroczna odsłona "FIFY" to też przesiadka na silnik graficzny Frostbite. Premiera gry 29 września (z polskim komentarzem) na PC, PS4, PS4, XONE i X360.
Zwiastun "Droga do sławy"

Zwiastun z fragmentami rozgrywki


Mass Effect Andromeda
Na konferencji zaprezentowano nowy zwiastun, w którym przemycono krótki fragmenty rozgrywki. Wiemy, że gra powstaje i że działa na silniku Frostbite. Więcej o samej produkcji mamy dowiedzieć się dopiero jesienią. Poniżej wideo.


Nowe gry ze świata "Star Wars"
W przyszłym roku zagramy w nowego "Battlefronta", a rok później w trzecioosobową grę od Visceral Games (twórcy "Dead Space"). Swój tytuł przygotowuje też Respawn Entertainment ("Titanfall"). W zaprezentowanym materiale możemy zobaczyć kilka fragmentów z sesji motion capture oraz krótki urywek rozgrywki z gry Visceral Games.
Materiał prezentujący nowe gry ze świata "Star Wars"


Battlefield 1
Zaprezentowano wideo pokazujące fragmenty rozgrywki oraz zapowiedziano betę, która wystartuje w te wakacje. Premiera gry 21 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.
Zwiastun prezentujący rozgrywkę


EA Originals i Fe
Electronic Arts przestawiło swoją nową inicjatywę pod nazwą EA Originals. Ma to być program wspierania niezależnych twórców, w którym EA będzie pomagało im ufundować i wypromować ich produkcje, zaś deweloperzy wciąż będą zarabiali na swoich grach. Pierwszą taką grę będzie "Fe" od szwedzkiego studia Zoink. Zwiastun poniżej.
Fe - pierwszy zwiastun
Zobacz więcej z E3 2016:
- Podsumowanie konferencji Bethesdy
- Podsumowanie konferencji Electronic Arts
- Podsumowanie konferencji Microsoftu
- Podsumowanie konferencji Ubisoftu
- Podsumowanie konferencji Sony