Mistrzowie Kina Mastercard: Torbicka i Walkiewicz o "Piraniach"

https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+Torbicka+i+Walkiewicz+o+%22Piraniach%22-134342
Ekranizacja książki Roberto Saviano, autora "Gomorry", i opowieść o dzieciakach z neapolitańskiej mafii, która nie pozostawi was obojętnymi - "Piranie" w reżyserii Claudio Giovannesiego to najnowsza propozycja w cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard". Zapraszają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz: 


Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście).

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie. 


Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl.
 
Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard
Informacja sponsorowana
Udostępnij: