Mordercza batalia o "Królewnę Śnieżkę" jeszcze się zaostrzyła

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mordercza+batalia+o+%22Kr%C3%B3lewn%C4%99+%C5%9Anie%C5%BCk%C4%99%22+jeszcze+si%C4%99+zaostrzy%C5%82a-73987
Walka o to, który z dwóch filmów o Królewnie Śnieżce trafi do kin jako pierwszy, staje się coraz bardziej zawzięta. Relativity Media właśnie ogłosiło, iż reżyserowany przez Tarsema Singha "The Brothers Grimm: Snow White" będzie miał swoją premierę 16 marca 2012 roku, a nie jak wcześniej planowano 29 czerwca.


Decyzja wytwórni jest odpowiedzią na informację o przesunięciu przez Universal Pictures premiery "Snow White and the Huntsman" na 1 czerwca 2012 roku. Na razie nie wiadomo, czy Universal zdecyduje się na kolejne przesunięcie premiery. Może to się okazać niemożliwe, gdyż Rupert Sanders ma wejść na plan dopiero w sierpniu, podczas gdy zdjęcia do filmu Singha rozpoczną się już w czerwcu.

Intensywność bratobójczej walki zaskoczyła wielu w Hollywood. Jeszcze do niedawna Relativity i Universal byli partnerami przy wielu produkcjach. Jednak odkąd szef Relativity  Ryan Kavanaugh zdecydował się na samodzielną produkcję i dystrybucję, sytuacja uległa zmianie. Gwiazdorski "The Brothers Grimm: Snow White" (macochą jest Julia Roberts) to najambitniejsza i największa jak dotąd produkcja Relativity.
Udostępnij: