NAGRODY FILMWEBU: Scena, na której pękaliśmy ze śmiechu i "Że co?!"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/NAGRODY+FILMWEBU%3A+Scena%2C+na+kt%C3%B3rej+p%C4%99kali%C5%9Bmy+ze+%C5%9Bmiechu+i+%22%C5%BBe+co+%22-124868
Trwa plebiscyt Nagrody Filmwebu 2017. To wspólne dzieło redakcji oraz Wasze – społeczności jednego z największych na świecie portali o tematyce kulturalno-rozrywkowej. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Jak co wtorek prezentujemy Wam nominacje w poszczególnych kategoriach. Dziś Dorota Kostrzewa i Michał Walkiewicz rozmawiają o tym, na kogo możecie głosować w kategoriach: "Scena, na której pękaliśmy ze śmiechu" i "Że co?!".


Staraliśmy się, aby każdy znalazł wśród nominowanych swoich faworytów. Dlatego w Nagrodach Filmwebu sztuka wysoka idzie pod rękę ze sztuką popularną, a świat kina sąsiaduje ze światem telewizji i gier. Poważne kategorie takie jak "Najlepszy film" i "Najlepszy serial" sąsiadują z nominacjami o znacznie lżejszym charakterze. W kategorii "Że co?!" nominowaliśmy tytuły, które z różnych powodów sprawiły, że po seansie musieliśmy szukać szczęk pod fotelem. Z kolei "Najlepszy najgorszy film" to taki, w którym zło łatwo jest pomylić z dobrem. Możecie również głosować m.in. na najlepszy czarny charakter i najbardziej widowiskową rozróbę. Czekamy na Wasze głosy TUTAJ.

Przypominamy, że w tegorocznej edycji Nagród Filmwebu braliśmy pod uwagę wyłącznie filmy kinowe, seriale oraz gry, które miały polską premierę pomiędzy 1 lipca 2016 a 30 czerwca 2017 roku. W przypadku zwiastunów decydowała data ich publikacji (od 1.07.2016 do 30.06.2017)

Czekamy na Wasze głosy i komentarze. Link do głosowania znajdziecie TUTAJ. Laureatów poznamy na dorocznej imprezie Filmweb Offline.

Do dzieła! Niech wygrają najlepsi!