NAGRODY FILMWEBU 2017: "Przełęcz ocalonych" triumfuje!

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/NAGRODY+FILMWEBU+2017%3A+%22Prze%C5%82%C4%99cz+ocalonych%22+triumfuje-125152
28 259 głosów oddanych w kategorii "Najlepszy film"! Setki komentarzy! Skrajne emocje! Przed Wami wyniki trzeciej edycji plebiscytu NAGRODY FILMWEBU 2017.


Przez dwa miesiące mogliście głosować w plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2017 na swoje ulubione tytuły, sceny i postacie. I chociaż to członkowie redakcji wybrali nominowanych, decyzja, kto zasłużył na zwycięstwo, należała wyłącznie do Was. A mogliście wybierać w bardzo zróżnicowanych kategoriach – wiadomo, że nie ma wielkiego kina bez dobrej rozróby, scen, po których szczęki lądują na podłodze, i charyzmatycznych duetów. W naszych nagrodach kino idzie pod rękę z grami i serialami, zaś filmy tak złe, że aż dobre ogrzewają się w blasku sztuki wysokiej.

Przypominamy, że w plebiscycie uwzględniliśmy tylko te filmy kinowe, seriale oraz gry, które miały polską premierę pomiędzy 1 lipca 2016 a 30 czerwca 2017 roku. W przypadku zwiastunów decydowała data ich publikacji (od 1.07.2016 do 30.06.2017).

Obejrzycie materiał, w którym redakcja Filmwebu prezentuje zwycięzców w poszczególnych kategoriach:


Poniżej pełna lista wybranych Waszymi głosami laureatów.

NAJLEPSZY FILM


W tym roku walka o zwycięstwo nie była aż tak zacięta, jak w zeszłym roku. Film Mela Gibsona zdobył 5 957 głosów, wyprzedzając "La La Land", który uplasował się na miejscu drugim z wynikiem 5 421 głosów.


NAJLEPSZY SERIALNAJLEPSZA GRASCENA, NA KTÓREJ PĘKALIŚMY ZE ŚMIECHU
"Strażnicy Galaktyki vol. 2" - psychotest MantisNAJMOCNIEJSZA SCENA
"Przełęcz ocalonych" - pierwsza bitwa Desmonda DossaNAJLEPSZA ROZRÓBA
"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" - finałowa bitwa kosmicznaŻE CO!?
"Sausage Party" - finałowa orgiaNAJLEPSZY CZARNY CHARAKTERNAJLEPSZY DUETNAJLEPSZY BOHATER W GRZE KOMPUTEROWEJNAJLEPSZY ZWIASTUN
"Thor: Ragnarok" - teaser nr 1NAJLEPSZY NAJGORSZY FILM