NAGRODY FILMWEBU 2017: Głosuj na swoich faworytów!

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/NAGRODY+FILMWEBU+2017%3A+G%C5%82osuj+na+swoich+faworyt%C3%B3w-124945
Trwa plebiscyt Nagrody Filmwebu 2017. Członkowie redakcji wybrali nominowanych w 12 kategoriach, ale to Wam pozostawiamy decyzję, kto powinien zwyciężyć. Głosować możecie TUTAJ. Poniżej przypominamy dotychczasowe materiały wideo, w których członkowie redakcji omawiają poszczególne kategorie i zasady głosowania.


Staraliśmy się, aby każdy znalazł wśród nominowanych swoich faworytów. Dlatego w Nagrodach Filmwebu sztuka wysoka idzie pod rękę ze sztuką popularną, a świat kina sąsiaduje ze światem telewizji i gier. Poważne kategorie takie jak "Najlepszy film" i "Najlepszy serial" sąsiadują z nominacjami o znacznie lżejszym charakterze. W kategorii "Że co?!" nominowaliśmy tytuły, które z różnych powodów sprawiły, że po seansie musieliśmy szukać szczęk pod fotelem. Z kolei "Najlepszy najgorszy film" to taki, w którym zło łatwo jest pomylić z dobrem. Możecie również głosować m.in. na najlepszy czarny charakter i najbardziej widowiskową rozróbę. Czekamy na Wasze głosy TUTAJ.

Przypominamy, że w tegorocznej edycji Nagród Filmwebu braliśmy pod uwagę wyłącznie filmy kinowe, seriale oraz gry, które miały polską premierę pomiędzy 1 lipca 2016 a 30 czerwca 2017 roku. W przypadku zwiastunów decydowała data ich publikacji (od 1.07.2016 do 30.06.2017)

Czekamy na Wasze głosy i komentarze. Link do głosowania znajdziecie TUTAJ. Laureatów poznamy na dorocznej imprezie Filmweb Offline.

Do dzieła! Niech wygrają najlepsi!