Na to fani czekali! Nowa zapowiedź filmu "Super Mario Bros."!

Nintendo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Na+to+fani+czekali+Nowa+zapowied%C5%BA+filmu+%22Super+Mario+Bros.%22-148633
Na to fani czekali! Nowa zapowiedź filmu "Super Mario Bros."!
Fani filmów na podstawie gier nie są zbytnio rozpieszczani - na horyzoncie majaczy kolejny film z "Silent Hill", marka "Resident Evil" została pogrzebana niczym Raccoon City po uderzeniu głowicą jądrową a filmowe "Uncharted"... no cóż. Wydaje mi się, że brak komentarza będzie najlepszym komentarzem. Może więc to animowany Mario ma szansę ocalić nie tylko księżniczkę ale i growe filmy?


"Super Mario Bros.: The Movie": Zobaczcie drugi zwiastun


Pierwszy zwiastun, który ukazał się w sieci niewiele ponad miesiąc temu, zaserwował nam niewielką próbkę tego, jak Bowser (w tej roli Jack Black) oraz Mario (Chris Pratt) sprawują się w tym dość odważnym odważnej animacji od twórców Minionków. O ile sam Król Koopa wypadł wzorowo, tak głos wąsatego hydraulika wzbudził sporo kontrowersji wśród fanów.

Czy Illumination i Nintendo wsłuchali się w głos ludu? Mieliśmy okazję się o tym przekonać dzisiaj podczas specjalnego Nintendo Direct poświęconego drugiemu trailerowi "The Super Mario Bros.". Zobaczcie nowy trailer animacji:


Co tu dużo mówić - ten trailer jest dokładnie tym czego wszyscy fani potrzebowali! Rewelacyjna Anna Taylor-Jay przywdzieje koronę księżniczki Peach i pokaże jej drugie, bardziej przebojowe oblicze. Komediowy aktor Seth Rogen będzie małpował Donkey Kong'a, który dostał zupełnie nowy, bardziej komiksowy model 3D. Dodatkowo zobaczyliśmy znane z "Mario Kart" wyścigi, oraz usłyszeliśmy kultowe "Let's a go!" - pozostaje już tylko czekać na premierę 7 kwietnia 2023 roku!

"Super Mario Bros.: The Movie" – czyje głosy usłyszymy w filmie?Mario przemawia w filmie głosem Chrisa Pratta. Charlie Day jest drugim tytułowym bratem, Luigim. W księżniczkę Peach wciela się Anya Taylor Joy, zaś w złego Bowsera – Jack Black. W filmie usłyszymy również Keegana-Michaela Keya (Toad), Setha Rogena (Donkey Kong), Freda Armisena (Cranky Kong), Kevina Michaela Richardsona (Kamek) oraz Sebastiana Maniscalco (Spike).

Film reżyserują Aaron Horvath i Michael Jelenic ("Młodzi Tytani: Akcja! Film"). Autorem scenariusza jest Matthew Fogel, który ma na koncie takie tytuły jak "LEGO® PRZYGODA 2" oraz "Minionki: Wejście Gru".