Netflix szykuje kolejną adaptację "One Piece". Tym razem jako anime

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+szykuje+kolejn%C4%85+adaptacj%C4%99+%22One+Piece%22.+Tym+razem+jako+anime-153321
Netflix szykuje kolejną adaptację "One Piece". Tym razem jako anime
Po sukcesie aktorskiej wersji "One Piece" Netflix przygotowuje serial anime oparty na legendarnej mandze Eiichiro Ody. Informacja o projekcie została ogłoszona w trakcie odbywającego się aktualnie w Japonii fanowskiego konwentu Jump Festa 2024.

"One Piece" na Netfliksie w wersji aktorskiej i anime"One Piece" to wydawana od 1997 roku opowieść o przygodach Monkeya D. Luffy'ego -  młodego awanturnika, który wyrusza na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. W tym celu musi zgromadzić załogę, a także znaleźć statek, na pokładzie którego przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku. Dzieło Ody jest najlepiej sprzedającą się mangą w dziejach.


W 1999 roku na ekranach zadebiutował emitowany do dzisiaj uwielbiany serial anime "One Piece". Wersja Netfliksa ma różnić się od tamtej produkcji, „zapewniając widzom świeże, a zarazem znajome doświadczenie". Twórcy wykorzystają najnowocześniejszą technologię wizualną, aby opowiedzieć na nowo przygody Luffy’ego.

To nie wszystko. Już w styczniu platforma pokaże widzom serial anime będący adaptacją debiutanckiej mangi Ody - "Monsters: 103 Mercies Dragon Damnation". To historia samuraja Ryumy, w którego świecie niespodziewanie pojawia się siejący zniszczenie smok.


Przypomnijmy, że we wrześniu Netflix dał również zielone światło na realizację drugiego sezonu aktorskiej wersji "One Piece". W obsadzie są m.in. Iñaki Godoy (Monkey D. Luffy), Mackenyu (Roronoa Zoro), Emily Rudd (Nami), Jacob Romero (Usopp) i Taz Skylar (Sanji). Twórcami serialu są Matt Owens i Steven Maeda.

Zwiastun "One Piece"


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones