Najlepsze nowe seriale 2023 według użytkowników Filmwebu

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Najlepsze+nowe+seriale+2023+wed%C5%82ug+u%C5%BCytkownik%C3%B3w+Filmwebu.+Netflix%2C+HBO%2C+Apple+i+co+jeszcze-153442
Najlepsze nowe seriale 2023 według użytkowników Filmwebu
W miniony weekend zaprezentowaliśmy listę 15 seriali, które szczególnie spodobały się członkom redakcji. A co w 2023 roku oglądali użytkownicy Filmwebu? Sprawdziliśmy Wasze oceny i mamy odpowiedź. Sprawdźcie, czy znacie je wszystkie.      

Top 10 najlepszych nowych serialu 2023 roku według ocen użytkowników FilmwebuW naszym rankingu skupiliśmy się wyłącznie na nowościach serialowych. Na liście zobaczycie więc tylko te seriale, których premiera miała miejsce w 2023 roku.

Podobnie jak w przypadku innych rankingów podsumowujących, tak i tu uwzględniliśmy tylko te seriale, które mają przynajmniej 1000 głosów.

Sprawdźcie też nasze inne rankingi: najlepsze filmy akcji, najlepsze horrory, najlepsze polskie filmy i najlepsze komedie według użytkowników Filmwebu.

To historia dwóch nieco szalonych chłopaków, którzy zostają zmuszeni do opuszczenia swojego miasteczka, gdzie największą atrakcją są coroczne obchody Dni Agrestu i wyjazdu zarobkowego do Londynu. Powiedzenie jednak, że trasa nie idzie zgodnie z planem byłoby bardzo łagodnym określeniem tego co się później dzieje. Bohaterowie już na samym początku rozdzielają się w wyniku zakrapianej imprezy. Dalsza podróż utkana jest plejadą cudacznych postaci. Widz znajdzie wśród nich: tirowców, cygańskich handlarzy kamperów, anarchistów squattersów, ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości recydywistów czy pracowników klubu go-go.


Serial Killers o serialu "Emigracja XD"
Były rockman, który z powodu alkoholizmu stracił kontakt z rodziną i ma problemy z pamięcią, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu zaginionego syna.


Serial Killers o serialu "Informacja zwrotna"
Po latach życia w Wielkiej Brytanii nastoletnia Romka Gita i jej rodzina wracają do rodzimej Polski. Po powrocie dziewczyna próbuje odnaleźć siebie i odkrywa swoje pasje, jednocześnie prowadząc życie zwyczajnej siedemnastolatki. Jednak kiedy się zakocha, będzie musiała balansować między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi rodzinnymi zasadami.


Serial Killers o serialu "Infamia"


W zniszczonej i toksycznej przyszłości żyje społeczność zamieszkująca ogromny podziemny silos sięgający kilkaset pięter pod ziemię. Mężczyźni i kobiety żyją tam w społeczeństwie pełnym obostrzeń sądząc, że mają one ich chronić.


David Beckham to jedno z najbardziej znanych nazwisk na świecie, lecz tak naprawdę niewiele osób wie, kim jest tak naprawdę. Jego pełna wzlotów i upadków historia, od skromnych początków wśród klasy robotniczej wschodniego Londynu, naznaczona jest determinacją, wolą zwycięstwa i dążeniem do znalezienia równowagi między ambicją, miłością i rodziną. Serial zabiera nas w emocjonującą podróż, która prezentuje osobistą i nierzadko zaskakującą opowieść o jednym z najbardziej rozpoznawalnych i obserwowanych sportowców w historii.


Serial Killers o serialu "Beckham"
Serial śledzi z bliska wszystkie zaangażowane osoby, od samych kolarzy po menedżerów drużyn, pokazując, o jak wielką stawkę toczy się ten wyścig transmitowany w 190 terytoriach, który stał się prawdziwym międzynarodowym symbolem. Zobaczymy, co dzieje się za kulisami legendarnych drużyn - od etapu przygotowania po linię mety: AG2R Citroën Team, Alpecin-Fenix, EF Education-EasyPost, Groupama-FDJ cycling Team, Ineos Grenadiers, Bora-Hansgrohe, Team Jumbo-Visma i Team Quick-Step Alpha Vinyl.


Zwiastun serialu "Tour de France: W sercu peletonu"
Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.


Serial Killers o serialu "The Last of Us"
To wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na wielkim morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichira Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak w tym celu musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, na pokładzie którego przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku.


Jest rok 1670. Jan, głowa szlacheckiej rodziny i właściciel (mniejszej) połowy wsi Adamczycha, marzy o zapisaniu się na kartach historii Polski - najpotężniejszego państwa na świecie. Pasmo jego życiowych sukcesów pozwala myśleć, że jest na dobrej drodze. W końcu wszystko, co ma, odziedziczył sam, a całą resztę osiągnął ciężką pracą własnych chłopów. Jego ambitne plany zakłóca jednak niełatwa codzienność właściciela ziemskiego - na sejmiku znów trzeba zawetować pomysł podniesienia podatków, nieprzekonani do teorii skapywania chłopi tracą motywację do pracy, córka sprzeciwia się wydaniu za syna magnata, a podstępny sąsiad Andrzej knuje, jak zebrać większe plony w tym roku...


Serial Killers o serialu "1670"
Ten prowokacyjny i urzekający wizualnie serial zanurza widza w świecie barwnych animacji dla dorosłych z domieszką akcji na żywo. Akcja serialu rozgrywa się w Japonii okresu Edo i podąża za Mizu, mistrzynią miecza, która żyje w przebraniu, szukając wybawienia w zemście.


Zwiastun serialu "Niebieskooki samuraj"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones