Nicolas Cage będzie w kinach Nicolasem Cage'em już za rok

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nicolas+Cage+b%C4%99dzie+w+kinach+Nicolasem+Cage%27em+ju%C5%BC+za+rok-136366
Nicolas Cage będzie w kinach Nicolasem Cage'em już za rok
źródło: Getty Images
autor: NurPhoto
Studio Lionsgate ogłosiło datę premiery filmu "The Unbearable Weight of Massive Talent", którego gwiazdą i bohaterem będzie Nicolas Cage. W Stanach widzowie zobaczą go już 19 marca 2021 roku.

GettyImages-1052369988.jpg Getty Images © NurPhoto


W "The Unbearable Weight of Massive Talent" Cage zagra samego siebie. Filmowy Cage będzie starał się o rolę w nowym projekcie Quentina Tarantino. Ponieważ jednak ma długi, musi grywać w całej masie kiepskich filmów, o co suszy mu głowę Nicolas Cage z lat 90., który wszędzie mu towarzyszy i nie może przeboleć, że obecny Cage nie jest pierwszoligową gwiazdą.

Filmowy Cage będzie też zmagał się z problemami z nastoletnią córką i zostanie zmuszony do pojawienia się na przyjęciu urodzinowym meksykańskiego milionera, który w skrycie jest wielkim fanem aktora i marzy, by pokazać mu scenariusz filmu, nad którym pracuje. Tymczasem z Cage'em kontaktuje się CIA, które informuje go, że meksykański milioner jest w rzeczywistości kartelowym bossem odpowiedzialnym za porwanie córki prezydenta Meksyku. Rząd amerykański prosi Cage'a o pomoc.

Ale to nie koniec. Meksykański milioner sprowadza córkę Cage'a i jego żonę, by się pogodzili z gwiazdorem. Wkrótce ich życie zostanie zagrożone, a Nicolas Cage zostanie zmuszony do zagrania najważniejszej roli...

"The Unbearable Weight of Massive Talent" pomyślany jest jako meta-film, pełen odniesień do dorobku Cage'a, w tym do takich jego obrazów jak: "Zostawić Las Vegas", "Bez twarzy" i "60 sekund".

Autorami scenariusza są Tom Gormican ("Ten niezręczny moment") i Kevin Etten ("Workaholics"). Ten pierwszy będzie też jego reżyserem.

"The Unbearable Weight of Massive Talent" w USA będzie miał ostrą konkurencję w postaci drugiej części "Tomb Raider" oraz nową odsłoną "Paranormal Activity".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones