Nicolas Cage o graniu dwóch wersji samego siebie

Empire Online / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nicolas+Cage+o+graniu+dw%C3%B3ch+wersji+samego+siebie-136646
Już wkrótce mają rozpocząć się zdjęcia do filmu "The Unbearable Weight of Massive Talent" z Nicolasem Cage'em w roli głównej. Aktor zagra w nim dwie wersje samego siebie - starszą (przebrzmiałego gwiazdora grywającego w produkcjach klasy B) oraz młodszą (topowe nazwisko Fabryki Snów występujące w kasowych hitach). W rozmowie z magazynem Empire laureat Oscara opowiedział o szczegółach projektu.

GettyImages-1175158063.jpg Getty Images © Joe Scarnici


- W filmie jest sporo scen, w których współczesna oraz dawna wersja Nica Cage'a ścierają się, kłócą i walczą się ze sobą - relacjonuje aktor - To akrobatyczne podejście do aktorstwa. Prawdopodobnie będę musiał przypomnieć sobie kilka swoich dawnych filmów, ponieważ mam odegrać ponownie niektóre słynne sekwencje. To jak przechadzające się po "Gabinecie doktora Caligariego" wersje "Con Air" i "Bez twarzy".

Filmowy Cage będzie zmuszony, by pojawić się na przyjęciu urodzinowym meksykańskiego milionera. Jubilat jest jego wielkim fanem i marzy o tym, by pokazać mu swój scenariusz. Z Cage'em kontaktuje się CIA, które informuje go, że bogacz jest w rzeczywistości bossem kartelu odpowiedzialnym za porwanie córki prezydenta Meksyku. Rząd amerykański prosi gwiazdę o pomoc.

Autorami scenariusza "The Unbearable Weight..." Tom Gormican ("Ten niezręczny moment") i Kevin Etten ("Workaholics"). Ten pierwszy będzie też jego reżyserem.

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones