Pedro Pascal u boku Nicolasa Cage'a grającego Nicolasa Cage'a

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pedro+Pascal+u+boku+Nicolasa+Cage%27a+graj%C4%85cego+Nicolasa+Cage%27a-138974
Pedro Pascal u boku Nicolasa Cage'a grającego Nicolasa Cage'a
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Pedro Pascal ("The Mandalorian") zagra jedną z głównych ról w filmie "The Unbearable Weight of Massive Talent". Za kamerą stanie Tom Gormican ("Ten niezręczny moment").

Gwiazdą filmu jest Nicolas Cage, który zagra samego siebie. Filmowy Cage będzie starał się o rolę w nowym projekcie Quentina Tarantino. Ponieważ jednak ma długi, musi grywać w całej masie kiepskich filmów, o co suszy mu głowę Nicolas Cage z lat 90., który wszędzie mu towarzyszy i nie może przeboleć, że obecny Cage nie jest pierwszoligową gwiazdą.

Filmowy Cage będzie też zmagał się z problemami z nastoletnią córką i zostanie zmuszony do pojawienia się na przyjęciu urodzinowym meksykańskiego milionera, który jest wielkim fanem aktora i marzy, by pokazać mu scenariusz filmu, nad którym pracuje. Tymczasem z Cage'em kontaktuje się CIA, które informuje go, że meksykański milioner jest w rzeczywistości kartelowym bossem odpowiedzialnym za porwanie córki prezydenta Meksyku. Rząd amerykański prosi Cage'a o pomoc.

Ale to nie koniec. Meksykański milioner sprowadza córkę Cage'a i jego żonę, by się pogodzili z gwiazdorem. Wkrótce ich życie zostanie zagrożone, a Nicolas Cage będzie musiał zagrać najważniejszą rolę...

Pascal wcieli się w postać milionera i superfana Cage'a.

"The Unbearable Weight of Massive Talent" powstanie dla studia Lionsgate. Zdjęcia powinny ruszyć jesienią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones