"Nieznośny ciężar wielkiego talentu": Tak wygląda Nicolas Cage jako Nicolas Cage

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Niezno%C5%9Bny+ci%C4%99%C5%BCar+wielkiego+talentu%22%3A+Tak+wygl%C4%85da+Nicolas+Cage+jako+Nicolas+Cage-144856
"Nieznośny ciężar wielkiego talentu": Tak wygląda Nicolas Cage jako Nicolas Cage
Studio Lionsgate zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu "Nieznośny ciężar wielkiego talentu". W głównych rolach wystąpili Nicolas Cage i Pedro Pascal.


O czym opowiada "Nieznośny ciężar wielkiego talentu"?"Nieznośny ciężar wielkiego talentu" jest niezwykle pokręconą komedią, w której Nicolas Cage gra fikcyjną wersję samego siebie. Filmowy Cage przybywa do pewnego meksykańskiego biznesmena na jego urodziny. Biznesmen jest jego wielkim fanem i chce z nim spędzić czas oraz zainteresować go swoim scenariuszem. Cage jest tam również dlatego, że tego chce od niego rząd amerykański. Tak się składa, że meksykański biznesmen to potężny kartelowy boss, którego USA chciałoby dopaść. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli głównie za sprawą samego Cage'a i jego problemów osobistych.

"Nieznośny ciężar wielkiego talentu" to pierwszy od bardzo dawna film Nicolasa Cage'a zrealizowany dla wielkiej wytwórni. Jego premiera planowana jest na kwiecień przyszłego roku.

Nicolas Cage: powrót wielkiego aktora?Choć Nicolas Cage nie zaprzestał pracy jako aktor, to w ostatnich latach nie mieliśmy okazji oglądać go na dużych ekranach. Cage pracował wiele, ale były to projekty realizowane głównie na rynek kina domowego. Teraz jednak to się zaczyna zmieniać. W tym roku wielkim triumfem okazała się "Świnia". Film otrzymał nagrodę National Board of Review dla najlepszego debiutu reżyserskiego. Doskonałe recenzje zdobywa w nim również sam Cage.

To m.in. dzięki "Świni" o aktora znów zaczynają bić się duże studia. "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" może być pierwszym hollywoodzkim projektem Cage'a od lat, ale z całą pewnością nie będzie ostatnim. Już wiemy, że dla studia Universal wcieli się w najsłynniejszego wampira, hrabiego Drakulę. Wystąpi bowiem u boku Nicholasa Houlta w filmie "Renfield".

Zwiastun filmu "Świnia"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones