Nie masz jeszcze "Titanfall 2"? W ten weekend zagrasz za darmo

EA Polska / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+masz+jeszcze+%22Titanfall+2%22+W+ten+weekend+zagrasz+za+darmo-120644
EA Polska poinformowało, że w ten weekend (2 grudnia - 4 grudnia) każdy będzie mieć okazję wypróbować drugiego "Titanfalla" wraz z pierwszym darmowym dodatkiem - „Renegat z Miasta Aniołów”.Darmowa wersja próbna trybu wieloosobowego "Titanfall 2" jest już dostępna do pobrania na Xbox One, PlayStation 4 oraz Origin PC

Jak pisał w swojej recenzji Paweł Kozierkiewicz, "Titanfall 2" to czarny koń końcówki tego roku. Zaskakująco ciekawa kampania dla pojedynczego gracza, połączona z intensywnym trybem sieciowym jest ciekawą alternatywą dla dwóch wielkich "shooterowych" tytułów. (przeczytaj pełną recenzję)

W trakcie próbnego weekendu gra otrzyma pierwsze darmowe rozszerzenie „Renegat z Miasta Aniołów”, które zawiera odświeżoną mapę Miasto Aniołów z pierwszej części gry, jak również dodatkową darmową zawartość, w tym pistolet Elitarny Skrzydłowy, sześć zestawów Tytanów i nową egzekucję pilota. Zestaw „Renegat z Miasta Aniołów” umożliwia również zakup elementów kosmetycznych dla pilotów i Tytanów, takich jak kamuflaże, grafiki pancerza, barwy wojenne i nie tylko. Ten darmowy pakiet ukaże się 3 grudnia.