Nikodem Rozbicki o "Chyłce", Jamesie Deanie i spotkaniu z Tarantino

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Nikodem+Rozbicki+o+%22Chy%C5%82ce%22%2C+Jamesie+Deanie+i+spotkaniu+z+Tarantino-141772
Nikodem Rozbicki o "Chyłce", Jamesie Deanie i spotkaniu z Tarantino

Gdzie i w jakich okolicznościach Nikodem Rozbicki poznał Quentina Tarantino? Czy kultowe kreacje Jamesa Deana są w stanie zrobić wrażenie na współczesnych widzach? Jak zmienia się ekranowa rola, gdy zostanie zdubbingowana po niemiecku?  Odpowiedzi szukajcie w nowym odcinku podcastu "Mój Ulubiony Film". Na rozmowę zaprasza Łukasz Muszyński.Podcast możecie obejrzeć:Albo wysłuchać:Nikodema Rozbickiego możecie oglądać w serialu "Chyłka: Inwigilacja", którego finałowy odcinek debiutuje dzisiaj na serwisie streamingowym Player. W nowym sezonie dla tytułowej bohaterki nadchodzi czas pełen prawniczych i osobistych wyzwań. W życiu prywatnym mecenas pojawi się perspektywa znaczących zmian.  Chyłka, pod wpływem manipulacji Langera, zostanie zmuszona, by skonfrontować się z ojcem. Mimo wielu lat, które upłynęły od tragicznych wydarzeń opisanych w cymelium nigdy nie zdołała naprawić z nim relacji. W jej życiu osobistym zajdzie nieoczekiwana zmiana. Wiadomość, którą otrzyma, zmusi ją do rezygnacji z ulubionych nawyków i przyzwyczajeń. Czy sprosta nowemu wyzwaniu?  Jak poradzi sobie ze świadomością, że być może jej życie nigdy już nie będzie takie samo?

"Chyłka - Inwigilacja" – najnowszy sezon serialu. Wszystkie odcinki oglądaj już teraz, tylko w Player.Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.  

Podcastu "Mój Ulubiony Film" możecie słuchać również na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.

Bohaterką kolejnego odcinka będzie Magdalena Boczarska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones