"Chyłka – Rewizja" już dziś w Playerze!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Chy%C5%82ka+%E2%80%93+Rewizja%22+ju%C5%BC+dzi%C5%9B+w+Playerze-139596
"Chyłka – Rewizja" już dziś w Playerze!
To już trzeci sezon produkcji, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Magdalena Cielecka powraca jako Joanna Chyłka - mecenas, której nie straszne żadne prawnicze wyzwanie. Do obsady znanej z pierwszych dwóch sezonów dołączyli w nowych odcinkach między innymi Wojciech Zieliński oraz Antoni Pawlicki.

Produkcja Player Original o prawnikach z kancelarii Żelazny & McVay to już pozycja obowiązkowa każdej jesieni. Trzeci sezon serialu zadebiutuje w serwisie Player już dziś.

Tym razem Joanna Chyłka, pozbawiona stanowiska w prestiżowej kancelarii, zmuszona będzie działać na własną rękę. Problemy w życiu zawodowym odcisną swoje piętno również na życiu prywatnym prawniczki. Przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa.  Jej klient, oczekujący na pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego po stracie żony i córki, zostanie głównym podejrzanym.  Angażując się w jego obronę Chyłka będzie musiała stanąć na sali sądowej naprzeciwko swojego byłego aplikanta, Kordiana Oryńskiego. Które z nich wyjdzie zwycięsko z tej prawniczej batalii?

Dla naszej bohaterki to wyjątkowo trudny moment. Wydaje się, że to kres jej błyskotliwej kariera i koniec pasma zawodowych sukcesów. Chyłka nie byłaby jednak sobą, gdyby nie postanowiła ponownie zawalczyć o odzyskanie pozycji i kolejną wygraną w procesie – komentuje Dorota Chamczyk, producentka.

"Chyłka – Rewizja" to siedmioodcinkowa produkcja, której scenariusz powstał na podstawie trzeciego tomu serii autorstwa Remigiusza Mroza. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Player bezpłatnie. Tego samego dnia w płatnej ofercie pojawi się również odcinek drugi.

W tym sezonie przygotowaliśmy dla naszych użytkowników bogatą ofertę serialową. Na początku października zaprezentujemy "Karta nieaktywna 2 (2020)Chyłkę-Rewizję", przed końcem roku dwie kolejne produkcje Player Original: "Żywioły Saszy–Ogień" i "Nieobecnych". Konsekwentnie budujemy bibliotekę serwisu, dbając o to, by zapewnić naszym użytkownikom różnorodny i jakościowy kontent – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera.

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Ireneusz Czop, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal i Jakub Gierszał. W trzecim sezonie dołączą do nich Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Aktiv Media – Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Reżyseruje Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones