"Chyłka - Zaginięcie" - już w player.pl

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Chy%C5%82ka+-+Zagini%C4%99cie%22+-+ju%C5%BC+w+player.pl-131224
"Chyłka - Zaginięcie" - już w player.pl
Nowy serial kryminalny "Chyłka - Zaginięcie" obejrzysz online tylko w serwisie VOD player. Pierwszy odcinek dostępny będzie już dziś od północy.


"Chyłka - Zaginięcie" to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka. Produkcja przyciąga jednak nie tylko intrygującą zagadką. W centrum znajduje się przede wszystkim ona – Chyłka, bezkompromisowa prawniczka. By bronić swoich klientów, korzysta nie tylko ze swojej wiedzy. Inteligencja, odwaga oraz determinacja pomagają jej wygrać każdą sprawę. Jest nie tylko bystrym prawnikiem, ale też piękną, pełną seksapilu kobietą. Nie przeszkadza jej to kląć, słuchać ostrego rocka, jeść steków i pić piwa. Mężczyzn traktuje jak równych sobie partnerów i nie ma kompleksu z tytułu bycia adwokatem-kobietą. Podczas procesów Chyłka ujawnia wiele twarzy – potrafi swoją wnikliwością i precyzją doprowadzić do szału prokuratora, by po chwili słodkim spojrzeniem zabiegać o przychylność sądu. Doskonałą znajomość prawa, intelekt i spryt wykorzystuje, by pokonać przeciwnika na sali sądowej, która jest dla niej tym, czym scena dla aktora.

Joanna Chyłka należy do czołówki najlepszych karnistów w Polsce. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Nie boi się żadnego zawodowego wyzwania i nigdy nie przegrywa powierzonych jej spraw. Gdy znajoma sprzed lat prosi ją o pomoc Chyłka, wraz ze swoim nowym aplikantem, rozpoczyna prawnicze śledztwo w sprawie zaginięcia 3-letniej Nikoli Szlezyngier. Czy obrońcy zdołają ustalić kto stoi za zniknięciem dziecka?

Obsada: Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian "Zordon" Oryński), Katarzyna Warnke (Angelika Szlezyngier), Michał Żurawski (Dawid Szlezyngier), Jacek Koman (Harry McVay), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Piotr Stramowski (Adam Kosmowski), Piotr Żurawski (Kormak), Mirosław Haniszewski (Wito), Mirosław Baka (Antoni Ekiel), Olga Bołądź (Magda), Jerzy Schejbal (Filip Obertał), Jakub Gierszał (Piotr Langer Junior), Artur Żmijewski (Piotr Langer Senior).

Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones