Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Nikt+nie+chce+re%C5%BCyserowa%C4%87+kolejnej+%22Planety+ma%C5%82p%22-58015

Nikt nie chce reżyserować kolejnej "Planety małp"

Styczeń nie był dobrym miesiącem dla producentów "Caesara", kolejnej odsłony serii "Planeta małp". Co prawda udało się zaangażować nowego scenarzystę, którym został Jamie Moss ("Królowie ulicy"), ale już znalezienie nowego reżysera nie idzie równie łatwo.

7057957.3.jpg
Jeszcze do stycznia na stanowisku reżysera znajdował się Scott Frank, scenarzysta "Raportu mniejszości". Zrezygnował jednak z projektu bez ogłaszania publicznie powodów. Producenci szukali na jego miejsce następcy, z nadzieją na przyciągnięcie "gorącego" nazwiska. Jednak wszyscy  pytani dotychczas o chęć reżyserii, odpowiedzieli "nie". Wśród nich są: Kathryn Bigelow, Robert Rodriguez i Tomas Alfredson. Teraz producenci rozesłali oferty do braci Hughes, Pierre'a Morela, Jamesa McTeigue'a, Dennisa Iliadisa i Scotta Stewarta. Na razie nie wiadomo, czy ktoś z nich będzie chętny zająć się inteligentnymi małpami.

"Caesar" to w tej chwili wszystko, co wiemy na temat nowej "Planety małp". W  wersji Franka miał on być prequelem całej serii i pokazać, jak doszło do przejęcia przez małpy władzy nad Ziemią.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię