Nowi "Pogromcy duchów" jak "Stranger Things"?

That Hashtag Show / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowi+%22Pogromcy+duch%C3%B3w%22+jak+%22Stranger+Things%22-132206
Jak wiadomo, latem mają się rozpocząć zdjęcia do filmu "Ghostbusters" w reżyserii Jasona Reitmana. Do tej pory o filmie wiedzieliśmy niewiele. Tymczasem portal That Hashtag Show twierdzi, że wie, kim będą tytułowi pogromcy duchów.


Strona zaprezentowała listę czwórki protagonistów. Oto ona:

Dziewczynka (12 lat) - Najważniejsza postać filmu. Nieprzeciętnie inteligentne dziecko, które ma problemy z wyrażaniem emocji i ich interpretowaniem u innych. Jej bezosobowe obserwacje są przez to często nieintencjonalnie zabawne. Jej naukowa wiedza okaże się mieć olbrzymią wartość. Jest siostrą "Nastoletniego chłopca".

Chłopiec (13 lat) - Wielki entuzjasta fantastyki i teorii spiskowych. Jest otwarty na świat. Do wszystkiego i wszystkich podchodzi z entuzjazmem. Kiedy spotyka "Dziewczynkę" natychmiast postanawia zostać jej przyjacielem. Uwielbia prowadzić narracje, na żywo opisując (i ubarwiając) wydarzenia, których jest świadkiem.

Nastoletni chłopiec (15 lat) - Ma 15 lat, ale ludziom mówi, że ma 17. Pasjonuje się mechaniką. Jest troskliwym bratem dla "Dziewczynki". Kiedy jego rodzina przeprowadza się do nowego miasta, spotyka "Nastoletnią dziewczynkę", w której od razu się zadurza.

Nastoletnia dziewczynka (17 lat) - Pracuje w auto-komisie i jeździ na rolkach. Jest wyluzowana i ma cięty język. Kiedy spotyka "Nastoletniego chłopca", zaczyna z nim flirtować, co z czasem przeradza się w prawdziwą przyjaźń.

That Hashtag Show twierdzi, że największe szanse na angaż do roli "Nastoletniej dziewczynki" ma Jenna Ortega znana z seriali "Jane the Virgin" i "Rodzinka od środka".

Finn Wolfhard ze "Stranger Things" ma z kolei zagrać "Nastoletniego chłopca".

Nowi "Pogromcy duchów" będą rozgrywać się w tym samym świecie, co dwie pierwsze części. Do kin trafią w lipcu 2020 roku.