Bond, "Ghostbusters", "Morbius", "Uncharted" z nowymi datami!

Deadline, The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bond%2C+%22Ghostbusters%22%2C+%22Morbius%22%2C+%22Uncharted%22+z+nowymi+datami-140986
Bond, "Ghostbusters", "Morbius", "Uncharted" z nowymi datami!
Ta informacja będzie ciosem dla tych wszystkich, którzy niecierpliwie wyczekiwali na kinowe nowości. Większość wytwórni ogłosiła ostatnio zrewidowane plany kinowe. Duże premiery zanotowały spore opóźnienia. Poniżej znajdziecie informacje o najważniejszych zmianach.

"Nie czas umierać"Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Eon Production, MGM i Universal Pictures skasują kwietniową datę premiery najnowszej odsłony przygód Jamesa Bonda. I tak też się stało. Amerykańska data premiery została wyznaczona na 8 października 2021 roku.

"Nie czas umierać" pierwotnie miało trafić do kin w listopadzie 2019 roku. Tego terminu nie udało się dotrzymać, kiedy z reżyserii widowiska zrezygnował Danny Boyle. Po przejęciu filmu przez Fukunagę data premiery została przesunięta na luty 2020 roku, a potem na kwiecień. Niestety w marcu świat opanowała pandemia, która sprawiła, że premierę znów trzeba było przesunąć – na listopad. Tego terminu również nie udało się dotrzymać i datę przeniesiono na kwiecień 2021 roku.  

"Piotruś Królik 2: Na gigancie"Film Willa Glucka pierwotnie miał trafić do kin w sierpniu 2020 roku. Tę datę następnie przesuwano na styczeń i kwiecień 2021 roku. Obecnie Sony planuje pokazać go w Ameryce 11 czerwca.

"Uncharted"Prace nad filmowymi przygodami Nathana Drake'a trwały od wielu lat. W końcu Sony ogłosiło, że obraz trafi do kin w marcu 2021 roku. Później przeniesiono ją na lipiec. Niestety z powodu opóźnienia prac na planie i tego terminu nie uda się dotrzymać. Studio postanowiło więc przenieść widowisko na przyszły rok. Amerykańska data premiery to 11 lutego 2022 roku.

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo"Gdyby nie pandemia COVID-19 o tym filmie zdążylibyśmy już zapomnieć. Jego data premiery była bowiem wyznaczona na lato 2020 roku. Studio przesunęło ją jednak na czerwiec tego roku. Teraz Sony uznało, że 11 listopada będzie lepszą datą wejścia filmu do kin.

"Cinderella"Sony ma też swoją wersję baśni o Kopciuszku z Camilą Cabello w roli głównej. Obraz miał pojawić się w kinach już za chwilę, bo 5 lutego. Biorąc pod uwagę brak jakiejkolwiek kampanii promocyjnej zmiana daty premiery nie jest dla nikogo niespodzianką. Teraz studio liczy na wejście filmu do kin 16 lipca.

"Morbius"Kolejne widowisko Sony inspirowane komiksami Marvela nie trafi w tym roku na duże ekrany. Obraz, który pierwotnie miał pojawić się w kinach jeszcze w lipcu 2020 roku, teraz ma wyznaczoną datę premiery na 21 stycznia 2022 roku.

"Bios"Widowisko SF z Tomem Hanksem miało pierwotnie zadebiutować na dużych ekranach w październiku ubiegłego roku. Universal przeniosło ją na kwiecień tego roku, ale teraz nie wierzy w sukces w tym terminie, więc znów go zmienia. Historia inżyniera specjalizującego się w robotyce, który martwi się tym, kto zaopiekuje się jego psem po jego śmierci, ma trafić do kin 13 sierpnia.

"The Night House"Searchlight Pictures kupiło horror z Rebeccą Hall za 12 milionów dolarów na ubiegłorocznym festiwalu Sundance. COVID-19 przeszkodził w planach kinowej dystrybucji. Teraz należące do Disneya studio liczy, że 16 lipca warunki będą odpowiednie, by pokazać film światu.

"The Eyes of Tammy Faye"Biografia słynnej pary telewizyjnych ewangelistów, w której wystąpili m.in. Jessica Chastain i Andrew Garfield, otrzymała nową datę premiery - 24 września 2021 roku.

"Poroże"Kolejny film Searchlight, który otrzymał nową datę premiery. Horror, którego gwiazdami są Keri Russell i Jesse Plemons, miał pierwotnie trafić do kin w kwietniu ubiegłego roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zobaczymy go 29 października.

"Nightmare Alley"Nowe dzieło Guillermo del Toro, w którym wystąpiły takie gwiazdy jak Bradley Cooper, Cate Blanchett i Rooney Mara, w końcu otrzymało datę premiery. Searchlight wyznaczyło ją na 3 grudnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones