Nowe zdjęcia z filmu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo"

Empire Online / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowe+zdj%C4%99cia+z+filmu+%22Pogromcy+duch%C3%B3w.+Dziedzictwo%22-144012
Magazyn "Empire" zaprezentował nowe zdjęcia z widowiska "Pogromcy duchów. Dziedzictwo". Film Jasona Reitmana ("Juno", "W chmurach") trafi do polskich kin 19 listopada.Nowi "Pogromcy duchów" to opowieść o samotnej matce, która wraz z dwójką dzieci przyjeżdża do małego miasteczka. Wkrótce kobieta wpada na trop sekretnego dziedzictwa swojego ojca i odkrywa, że łączy ją coś z tytułowymi specami od zjawisk nadprzyrodzonych.

W obsadzie znaleźli się Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace i Paul Rudd. Na ekranie pojawią się również gwiazdy pierwszych "Pogromców": Bill Murray, Dan Aykroyd i Ernie Hudson.

W rozmowie z "Empire" Reitman wyznał, że pokazał już nowych "Pogromców" swojemu ojcu, Ivanowi, który nakręcił dwie pierwsze części cyklu. Mój ojciec rzadko wychodził z domu z powodu COVID – mówi Reitman Junior – ale zrobił test, włożył maskę i przyjechał do siedziby Sony, żeby obejrzeć film w studiu. A potem płakał i powiedział: Jestem taki dumny, że jestem twoim ojcem. To był jeden z najwspanialszych momentów w moim życiu.