Nowy "Hellraiser" doczeka się kontynuacji? Producent odpowiada

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+%22Hellraiser%22+doczeka+si%C4%99+kontynuacji+Producent+odpowiada-154860
Nowy "Hellraiser" doczeka się kontynuacji? Producent odpowiada
Od premiery ostatniej odsłony serii "Hellraiser" minęły już dwa lata. Wielu fanów zastanawia się, czy  horror w reżyserii Davida Brucknera doczeka się sequela. Z odpowiedzią spieszy jego producent Keith Levine.   

"Hellraiser" powróci?W wywiadzie dla serwisu Comicbook.com filmowiec potwierdził: próbujemy stworzyć kontynuację. Prowadziliśmy rozmowy na ten temat. Nie mogę dokładnie powiedzieć, na jakim etapie są te rozmowy, ale Bruckner jest w nie zaangażowany. Poświęciliśmy wiele czasu i energii, aby ponownie ożywić ten świat. Dużo wysiłku włożyliśmy w stworzenie wyglądu Cenobitów i pokazanie ich na ekranie. Dużo się nauczyliśmy (...) Myślę, że kolejny film będzie jeszcze bardziej szalony i niesamowity. To coś, nad czym ciężko pracujemy. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieli więcej wiadomości.


"Hellraiser": o seriiCykl "Hellraiser" skończy w tym roku 37 lat. Jego pomysłodawcą, a także reżyserem pierwszej części jest pisarz Clive Barker. Seria przybliża widzom przerażającą, a zarazem fascynującą mitologię Cenobitów – zamieszkujących piekło sadystycznych istot, których przywódcą jest Pinhead.    


Główną bohaterką "Hellraisera" z 2022 roku jest zmagająca się z nałogiem Riley. Wchodzi ona w posiadanie starożytnej łamigłówki, kostki LeMarchanda, której funkcją jest przywoływanie Cenobitów. Wkrótce w otoczeniu dziewczyny dochodzi do kolejnych makabrycznych incydentów.
W obsadzie rebootu znaleźli się: Odessa A’zion, Brandon Flynn, Goran Visnjic, Drew Starkey, Adam Faison, Aoife Hinds, Selina Lo, Hiam Abbass oraz Jamie Clayton wcielająca się po raz pierwszy w Pinheada. Film wyreżyserował David Bruckner ("Dom nocny") według scenariusza Bena Collinsa oraz Luke'a Piotrowskiego. Pomysłodawcą fabuły oraz jednym z producentów jest David Goyer. Stanowisko producenta piastował Clive Barker.

Zwiastun filmu "Hellraiser"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones