Oto oferta Disney+! Marvel, Pixar, Gwiezdne wojny

Deadline / /
Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Oto+oferta+Disney%2B+Marvel%2C+Pixar%2C+Gwiezdne+wojny-132632
Koniec tajemnic! Disney wykłada karty na stół i podał całą masę informacji dotyczących swojej platformy. Wiemy już, że w Stanach Zjednoczonych Disney+ wystartuje 12 listopada. Miesięczny abonament wyniesie 6,99 dolarów, a opłata z góry za cały rok 69,99 dolarów.


Disney ogłosił również, co będzie można oglądać na platformie. W pierwszym roku działalności w bibliotece znajdzie się ponad 7,5 tysiąca odcinków seriali, w tym wszystkie sezony "Simpsonów" oraz 500 tytułów filmowych (100 nowych i 400 klasyków), w tym "Avatar" oraz wszystkie części "Gwiezdnych wojen".

W pierwszym roku działalności na nowe produkcje i zakupy licencji Disney wyda co najmniej miliard dolarów. Swoją premierę będzie miało 25 ekskluzywnych seriali oraz ponad 10 filmów.

A poniżej znajdziecie listę najciekawszych nowości, które zobaczycie tylko na Disney+:

PRODUKCJE MARVELA

"The Falcon and The Winter Soldier" - Serial aktorski, w którego obsadzie znaleźli się Anthony Mackie i Sebastian Stan. Jego premiera planowana jest na pierwszy rok działalności platformy.

"WandaVision" - Pod tą dziwną nazwą kryje się aktorski serial, którego bohaterami będą Vision i Scarlet Witch. W rolach głównych wystąpią Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Premiera planowana jest na drugi rok działalności platformy.

"Marvel's What If...?" - Serial animowany na podstawie komiksu pod tym samym tytułem. Każdy odcinek poświęcony będzie innemu kluczowemu wydarzeniu znanemu z kinowego uniwersum Marvela i pokaże, co by się stało, gdyby losy potoczyły się inaczej. Premiera w pierwszy roku.

"Loki" - Serial aktorski, w którym ma się pojawić Tom Hiddleston. Premiera w drugim roku.

GWIEZDNE WOJNY

"The Mandalorian" - Pierwszy aktorski serial osadzony w świecie "Gwiezdnych wojen". Jego akcja rozgrywać się będzie po upadku Imperium. Będzie dostępny od dnia premiery platformy.

"Untitled Cassian Andor Series" - Serial aktorski będący spin-offem "Łotra 1". W roli głównej wystąpi Diego Luna, a akcja osadzona została w pierwszych latach nowej rebelii. Premiera w drugim roku.

"Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" - Wznowienie serialu animowanego. Siódmy sezon będzie się składał z 12 odcinków. Premiera w pierwszym roku.

PIXAR

"Forky Asks a Question" - Seria krótkometrażowych animacji rozgrywających się w świecie "Toy Story", w których Forky zadaje Bonnie pytania na temat życia i świata. Dostępny w dniu premiery platformy.

"Lamp Life" - Animowany film krótkometrażowy, który odpowie na pytanie, co się działo z Bo Peep po "Toy Story 2". Premiera w pierwszym roku.

"Monsters at Work" - Serial animowany będący kontynuacją filmu "Potwory i spółka". Jego bohaterem będzie młody i utalentowany mechanik marzący o awansie Tylor Tuskmon. Premiera w pierwszym roku.

DISNEY

"High School Musical: The Musical: The Series" - Serial aktorski o licealistach z East High, gdzie kręcony był oryginalny "High School Musical", przygotowujących się do wystawienia własnej adaptacji tego filmu. Dostępny w dniu premiery platformy.

"Diary of a Female President" - Historia 12-letniej Amerykanki kubańskiego pochodzenia, jej szkolnych przygód i marzeń o zostaniu prezydentem USA. Premiera w pierwszym roku.

"Lady & The Tramp" - Aktorski remake "Zakochanego kundla". Dostępny w dniu premiery platformy.

"Noelle" - Aktorski film o młodszej siostrze Świętego Mikołaja, która musi odnaleźć brata i uratować Święta. Premiera w pierwszym roku.

"The Phineas and Ferb Movie" - Pełnometrażowa animacja będąca kontynuacją serialu "Fineasz i Ferb". Premiera w pierwszym roku.

"Stargirl" - Filmowa ekranizacja powieści pod tym samym tytułem o chłopaku, którego życie zmienia się raz na zawsze, kiedy w szkole, do której chodzi, pojawia się nowa uczennica - Stargirl. Premiera w pierwszym roku.

"Timmy Failure" - Filmowa ekranizacja książki "Timmy Failure: Mistakes Were Made" o przygodach młodego detektywa Timmy'ego i jego partnera, niedźwiedzia polarnego. Premiera w pierwszym roku.

"Togo" - Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z 1925 roku, kiedy na Alasce wybuchła epidemia błonicy. Lekarstwo można dostarczyć tylko psimi zaprzęgami. Tego heroicznego wyczyny podjął się Leonhard Seppala. Premiera w pierwszym roku.
Udostępnij: