Oto ostatni władca wiatru. Zobacz zwiastun serialu Netfliksa "Awatar"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+ostatni+w%C5%82adca+wiatru.+Zobacz+zwiastun+serialu+Netfliksa+%22Awatar%22-154210
Oto ostatni władca wiatru. Zobacz zwiastun serialu Netfliksa "Awatar"
Netflix udostępnił finalny zwiastun serialu "Awatar: Ostatni władca wiatru". Produkcja zadebiutuje na platformie już 22 lutego.

O czym opowiada "Awatar: Ostatni władca wiatru"? Zobacz zwiastun


"Awatar: Ostatni władca wiatru" to aktorska adaptacja popularnego animowanego serialu o Aangu, młodym Awatarze, który uczy się panowania nad czterema żywiołami –  wodą, ziemią, ogniem i powietrzem –  aby przywrócić równowagę w świecie, któremu zagraża przerażający Naród Ognia.Co wiemy o serialu "Awatar: Ostatni władca wiatru"?


Woda. Ziemia. Ogień. Powietrze. Dawno temu cztery narody żyły razem w harmonii. Awatar, władca żywiołów, utrzymywał pokój między nimi. Ale wszystko się zmieniło, gdy Naród Ognia zaatakował i zgładził Nomadów Powietrza. To był pierwszy krok magów ognia na drodze do podboju świata. Nowe wcielenie Awatara jeszcze się nie pojawiło, a świat utracił nadzieję. Lecz wtem pojawia się nadzieja niczym światło w ciemności, gdy Aang (Gordon Cormier), młody – i zarazem ostatni – Nomad Powietrza budzi się, aby zająć należne mu miejsce jako następny Awatar. Razem z nowo poznanymi przyjaciółmi Sokką (Ian Ousley) i Katarą (Kiawentiio), rodzeństwem i członkami Południowego Plemienia Wody, Aang wyrusza w fantastyczną, pełną przygód misję, aby ocalić świat i odeprzeć atak straszliwego Władcy Ognia Ozai (Daniel Dae Kim). Jednak gdy nieprzejednany książę koronny Zuko (Dallas Liu) postanawia ich schwytać, okazuje się, że ich zadanie wcale nie będzie łatwe. Awatar i jego grupa będą potrzebować pomocy wielu sojuszników oraz barwnych postaci, które spotkają po drodze. 


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones