PREMIERA: Elizabeth Banks na polskim plakacie "Dnia z życia blondynki"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Elizabeth+Banks+na+polskim+plakacie+%22Dnia+z+%C5%BCycia+blondynki%22-109439
Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Dzień z życia blondynki" mamy dla Was premierę polskiego plakatu. Komedia z Elizabeth Banks w roli głównej trafi do kin 6 lutego.

Plakat wygląda tak:


(kliknij, aby powiększyć)

Bohaterką rozbrajającej komedii "Dzień z życia blondynki" jest Meghan Miles (Elizabeth Banks), która właśnie miała zły dzień. Naprawdę baaardzo zły dzień! Meghan jest dziennikarką z Los Angeles, której marzeniem jest prowadzenie wiadomości w jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy rzuca ją narzeczony, a dziewczyna traci szansę na awans. Ale od czego są najlepsze przyjaciółki! Ubierają ją w prowokacyjną żółtą sukienkę i organizują szalony wieczór na mieście.

Atmosfera najmodniejszego nocnego klubu wszystkim poprawia nastrój i nawet urocza Meghan zaczyna zuchwale flirtować z przystojnym barmanem, Gordonem (James Marsden). To, co wydarzyło się następnego dnia, gdy Meghan obudziła się w mieszkaniu Gordona, w zupełnie nie znanej sobie dzielnicy LA, uruchomiło serię niefortunnych zdarzeń. I tak, w jeden dzień, porządna dziewczyna przeżyje kilka mało chwalebnych przygód.