PREMIERA: Przygotujcie się na morderczą grę online z plakatami "Nerve"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Przygotujcie+si%C4%99+na+mordercz%C4%85+gr%C4%99+online+z+plakatami+%22Nerve%22-117719
Wspólnie z Monolith Films prezentujemy Wam dwa plakaty reklamujące dreszczowiec "Nerve" z Emmą Roberts i Dave'em Franco w rolach głównych. Za kamerą stanęli twórcy serii "Paranormal Activity".


"Nerve" zaczyna się od prostego pytania: jesteś Graczem czy Obserwatorem? Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez Obserwatorów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać.

Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród Obserwatorów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona sama staje się więźniem Nerve. To już nie zabawa, a walka o życie na oczach milionów anonimowych Obserwatorów.

Premiera 16 września.