PREMIERA TYLKO DLA DOROSŁYCH: Golenie nastolatki i brutalne wychowanie dziecka w "Wilgotnych miejscach"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA+TYLKO+DLA+DOROS%C5%81YCH%3A+Golenie+nastolatki+i+brutalne+wychowanie+dziecka+w+%22Wilgotnych+miejscach%22-105404
Już od piątku w kinach w całym kraju będziecie mogli oglądać "Wilgotne miejsca". Jeśli jeszcze nie wiecie, czy warto się wybrać, to mamy dla Was dwa klipy z fragmentami filmu. Mamy nadzieję, że przekonają Was one do wybrania się do kina.
Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona – nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0.

Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców i marzy, żeby znów zamieszkali razem. Łamie jedno tabu za drugim i nie próbuje wcielać się w męskie fantazje, bo z oddaniem realizuje własne. Przy goleniu miejsc intymnych, zacina się i trafia do szpitala. Ma nadzieję, że zmieni to jej życie. Czy odnajdzie prawdziwą miłość?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones