Październik w PlayStation Plus - w co zagramy?

PlayStation / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pa%C5%BAdziernik+w+PlayStation+Plus+-+w+co+zagramy-147901
Październik w PlayStation Plus - w co zagramy?
PlayStation opublikowało właśnie listę gier, w które bez dodatkowych opłat będą w październiku mogli zagrać subskrybenci usługi PlayStation Plus. Co wskoczy w miejsce dostępnych we wrześniu gier?"Hot Wheels Unleashed" (PS4 i PS5)

Najlepsze pojazdy w świecie Hot Wheels, spektakularne trasy i zapierające dech w piersiach wyścigi. W grze można ścigać się ze znajomymi w trybie dzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierzyć się nawet z 11 rywalami w wyzwaniach online. Dodatkową atrakcją jest możliwość budowania własnych torów, zawierających niezwykle wymagające przeszkody i fragmenty tras.

"Injustice 2" (PS4)

Injustice 2 to kontynuacja gry Injustice: Gods Among Us, w której gracze tworzą i rozwijają ulubione postacie z uniwersum DC. W grze można znaleźć superbohaterów i złoczyńców ze świata DC, których gracze mogą dostosować przy pomocy unikalnego wyposażenia.

"Superhot" (PS4)

FPS, w którym czas płynie tylko wtedy, gdy postać się porusza. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia ani wygodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jest tylko gracz i jego przeciwnicy – lepiej wyposażeni i z przewagą liczebną.

Powyższe gry będą dostępne od 4 października 2022. Gry z konsoli PlayStation 4 możecie uruchomić dzięki wstecznej kompatybilności na konsolach PlayStation 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones