"Thor 5" szybciej niż myślicie

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka%3A+Marvel+szykuje+widowisko+%22Thor+5%22.+Gwiazd%C4%85+Chris+Hemsworth.+Zdj%C4%99cia+ju%C5%BC+jesieni%C4%85+2025+roku-155798
"Thor 5" szybciej niż myślicie
Daniel Richtman ma dla fanów Marvela kolejną soczystą plotkę. Ta dotyczy jednego z ulubionych superbohaterów MCU Thora.

Marvel zaczyna przygotowania do widowiska "Thor 5"Richtman twierdzi, że w Marvelu podjęto pierwsze kroki przygotowawcze do realizacji widowiska "Thor 5". Podobno studio celuje w jesień 2025 roku z rozpoczęciem zdjęć.

Trudno powiedzieć, na ile jest to realne, nawet jeśli plotka jest prawdziwa. Projekt nie ma bowiem na razie nawet scenarzysty, nie mówiąc już o reżyserze. Ci dopiero zostaną wybrani.

Richtman sugeruje, że piąta część solowych przygód Thora najprawdopodobniej będzie się rozgrywać po "Avengers: Secret Wars". W teorii to widowisko powinno trafić do kin w maju 2027 roku.


Chris Hemsworth o ThorzeChris Hemsworth niemal w każdym wywiadzie pytany jest o powrót do roli Thora. Aktor deklaruje, że jeśli znajdzie się odpowiedni materiał, to chętnie jeszcze raz wdzieje kostium superbohatera.

Dodaje jednak, że nie zamierza grać Thora w nieskończoność. Chce uniknąć sytuacji, w której widzowie będą mieli dość jego wersji bohatera. Ostatnio sugerował nawet, że potencjalny piąty film mógłby być opowieścią o śmierci superbohatera.

Póki co Chris Hemsworth po raz ostatni pojawił się jako Thor w widowisku "Thor: Miłość i grom". Obraz wyreżyserował Taika Waititi, który jasno dał do zrozumienia, że raczej piątej części nie nakręci.

Zwiastun filmu "Thor: Miłość i grom"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones