Czy kolejny aktor pożegna się z uniwersum Marvela?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Hemsworth+chce+zagra%C4%87+Thora+jeszcze+tylko+jeden+raz-148483
Czy kolejny aktor pożegna się z uniwersum Marvela?
źródło: Materiały prasowe
Chris Hemsworth mówił w wywiadach, że jest gotów grać Thora latami. Wygląda jednak, że aktor zaczął zastanawiać się nad tym, kiedy będzie najlepiej odłożyć Mjolnira na półkę. Czy jego kolejny występ w ikonicznej roli będzie ostatnim?

Chris Hemsworth przewiduje koniec ThoraGettyImages-1404812493.jpg Getty Images © Charley Gallay


Czuję, że powinniśmy zamknąć ten rozdział, jeśli miałbym zrobić to jeszcze raz, powiedział Hemsworth w wywiadzie dla "Vanity Fair". Myślę, że to konieczne. Byłby to mój finał. Ale nie mówię tego w oparciu o znajomość jakichkolwiek planów

Mamy narodziny bohatera, podróż bohatera, a potem śmierć bohatera. Nie wiem - na którym jestem etapie? Kto wie?, zastanawia się aktor.

W chwili obecnej Thor Hemswortha jest jednym z trzech wciąż aktywnych w MCU oryginalnych Avengers. Dwaj pozostali to Hulk Marka Ruffalo (ostatnio widziany w serialu "Mecenas She-Hulk") i Hawkeye Jeremy'ego Rennera (ostatnio widziany w serialu "Hawkeye").

Jedno jest pewne: pierwszoligowy bohater Marvela nie może tak po prostu odejść. Iron Man i Czarna Wdowa poświęcili się dla sprawy, a Kapitan Ameryka symbolicznie odwiesił swoją tarczę i się zestarzał. Jaką formę przyjmie pożegnanie Thora?

Oczywiście po napisach widowiska "Thor: Miłość i grom" pojawiła się plansza, według której "Thor powróci". Czy bóg piorunów poświęci się jak Tony Stark w którymś z nadchodzących "dużych", "finałowych" filmów o Avengers, "Avengers: The Kang Dynasty" (2025) albo "Avengers: Secret Wars" (2026) Czas pokaże.

"Ant-Man i Osa: Kwantomania" - zobacz zwiastunNajbliższym pełnometrażowym projektem Marvel Studios jest widowisko "Ant-Man i Osa: Kwantomania", które trafi do kin 15 lutego 2023.Zobaczcie zwiastun produkcji:Zapraszamy również do posłuchania podcastu "Mam parę uwag" o filmie "Thor: Miłość i grom (2022)Thor: Miłość i grom".


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones