Iron Man ratuje Thora: Robert Downey Jr. broni Chrisa Hemswortha przed słowami... Chrisa Hemswortha

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Robert+Downey+Jr.+broni+Chrisa+Hemswortha+w+roli+Thora-155326
Iron Man ratuje Thora: Robert Downey Jr. broni Chrisa Hemswortha przed słowami... Chrisa Hemswortha
źródło: Materiały prasowe
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego? Wygląda na to, że motto trzech muszkieterów pasuje również do Avengers. Chris Hemsworth skrytykował sam siebie w roli Thora, więc na odsiecz ruszył Iron Man. Robert Downey Jr. broni aktora przed nim samym i chwali jego wkład w kinowe uniwersum Marvela.

Downey Jr. chwali Thora w wersji Hemswortha

Po pierwsze, Thor jest postacią, która była bardzo trudna w adaptacji ze względu na szereg ograniczeń. Ale on i Kenneth Branagh wymyślili, jak je przekroczyć. Uczynili go zarazem ludzkim i boskim, powiedział Robert Downey Jr. w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Odtwórca roli Iron Mana nazwał występy Hemswortha w "Thorze: Ragnaroku", "Avengers: Wojnie bez granic" i "Avengers: Końcu gry" "potężnym hattrickiem".

Hemsworth ma moim zdaniem najbardziej złożoną postać spośród Avengers. Jest i zabawny, i poważny. Ma w sobie powściągliwość, ogień i łagodność, podsumował Downey Jr. w cytowanych już przez nas wcześniej słowach.

"Thor: Miłośc i grom" - zwiastun
Chris Hemsworth o roli w widowisku "Thor: Miłość i grom"Dałem się wciągnąć w improwizację i wariactwo i przez to stałem się parodią samego siebie – powiedział w wywiadzie dla Vanity Fair. Nie skończyło się to dobrze – dodał. 

Wygląda też na to, że Hemsworth w ogóle nie ma dobrego zdania o Thorze, którego grał w łącznie ośmiu filmach: Czasami czułem się jak ochroniarz ekipy. Czytałem role innych i mówiłem: O, mają o wiele fajniejsze rzeczy. Mają więcej zabawy.

Sam Hemsworth przyznał również: Tak, jestem częścią tej wielkiej rzeczy, ale prawdopodobnie można mnie zastąpić..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones