"Thor 5" jednak powstanie? Czy Taika Waititi wróci jako reżyser?

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka+g%C5%82osi%2C+%C5%BCe+Marvel+szykuje+widowisko+%22Thor+5%22+z+nowym+re%C5%BCyserem-152600
"Thor 5" jednak powstanie? Czy Taika Waititi wróci jako reżyser?
źródło: Materiały prasowe
Specjalizujący się w ujawnianiu planów wielkich wytwórni Daniel Richtman powraca z nową, gorącą plotką. Jego zdaniem w Marvel Studios rozpoczęły się pierwsze przymiarki do realizacji widowiska "Thor 5".

"Thor 5" powstanie. Kto film wyreżyseruje?Richtman nie podał zbyt wielu szczegółów. Jednej rzeczy zdaje się być pewien. Mianowicie tego, że Taika Waititi nie wróci jako reżyser. Marvel ponoć rozgląda się za nowym twórcą.

A to oznacza, że prawdopodobnie czeka nas rewolucja w sposobie opowiadania o umięśnionym nordyckim bogu. Po tym, jak część fanów była zmęczona humorem w filmie "Thor: Miłość i grom", nowy reżyser być może spróbuje pokazać nam Thora z innej perspektywy.

Gwiazdą filmu zapewne pozostanie Chris Hemsworth.

Podcast o filmie "Thor: Miłość i grom"

O filmie "Thor: Miłość i grom"W produkcji Marvel Studios "Thor: Miłość i grom" Bóg Piorunów wyrusza w podróż niepodobną do niczego, z czym kiedykolwiek miał do czynienia – podróż samopoznania. Jednak jego wysiłki zostają przerwane przez galaktycznego zabójcę znanego jako Gorr Bogobójca, który pragnie doprowadzić do wyginięcia bogów. Aby pokonać zagrożenie, Thor prosi o pomoc Walkirię, Korga i byłą dziewczynę, Jane Foster, która - ku zaskoczeniu Thora - w niewytłumaczalny sposób jest w stanie dzierżyć jego magiczny młot, Mjolnir, zupełnie jak Potężny Thor. Razem wyruszają na najeżoną trudnościami kosmiczną przygodę, aby odkryć tajemnicę zemsty Bogobójcy i powstrzymać go, zanim będzie za późno.

Od 2011 roku Thor pojawił się w siedmiu filmach MCU, a także w serialu animowanym Marvel Studios "A gdyby ...?", stając się pierwszą postacią, występującą jako główny bohater w czterech filmach tej franczyzy.

Zwiastun widowiska Marvela "Thor: Miłość i grom"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones