Czy już przewracacie oczami na widok Hemswortha w roli Thora? Aktor o szansach na powrót do roli

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Hemsworth+o+swoich+szansach+na+powr%C3%B3t+jako+Thor-151194
Czy już przewracacie oczami na widok Hemswortha w roli Thora? Aktor o szansach na powrót do roli
źródło: Materiały prasowe
Chris Hemsworth wraca właśnie jako Tyler Rake. A czy powróci jeszcze kiedykolwiek jako Thor? Jakiś czas temu aktor powiedział, że kolejny film o bohaterze Marvela - jeśli powstanie - będzie prawdopodobnie jego ostatnim. Ale: czy w ogóle powstanie? I jaką wersję Thora w nim zobaczymy?
 

Jak długo Chris Hemsworth jest gotów grać w filmach Marvel Studios?GettyImages-1441768215.jpg Getty Images © Dia Dipasupil


W wywiadzie dla magazynu "Entertainment Weekly" Chris Hemsworth opowiedział o szansach na powrót do roli Thora. Czy aktor pojawi się jeszcze kiedyś w filmie Marvel Studios?

Muszę być ostrożny w doborze słów, bo nie mam pojęcia, co wydarzy się w następnej fazie uniwersum Marvela, powiedział gwiazdor. Zawsze trwają jakieś rozmowy, tak jak w przypadku "Tylera Rake'a". Zanim cokolwiek stanie się oficjalne, ludzie rzucają kolejne pomysły. Ale oficjalnie: nic nie wiem.

Nie chcę robić tego tak długo, aż ludzie będą tak zmęczeni, że zaczną przewracać oczami na widok mnie wracającego w tej roli, dodał Hemsworth. Jeśli publiczność będzie chciała to zobaczyć i jeśli będziemy mieli materiał, który uważamy za ekscytujący i zabawny, to wspaniale. Podoba mi się, że mogłem kilkakrotnie wymyślić tę postać na nowo. Na chwilę obecną nie mam odpowiedzi, ale chętnie sprawdziłbym, czy da się to zrobić raz jeszcze, zachowując element nieprzewidywalności.

"Tyler Rake 2" - zobaczcie zwiastun
"Mam parę uwag": posłuchajcie podcastu o filmie "Thor: Miłość i Grom"

Chris Hemsworth - nadchodzące projektyW zeszłym roku Chris Hemsworth wystąpił w filmach "Pajęcza głowa" oraz "Thor: Miłość i Grom". Obecnie możemy oglądać go w thrillerze "Tyler Rake 2". Na przyszły rok zapowiedziano premierę widowiska "Furiosa" z jego udziałem. To prequel "Mad Maksa: Na drodze gniewu" w reżyserii George'a Millera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones