Powstaje film rozgrywający się na ekranach telefonów i komputerów

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstaje+film+rozgrywaj%C4%85cy+si%C4%99+na+ekranach+telefon%C3%B3w+i+komputer%C3%B3w-141908
Powstaje film rozgrywający się na ekranach telefonów i komputerów
źródło: Getty Images
autor: Kevork Djansezian
Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie") dołączyła do obsady filmu "#FBF". Jego fabuła niemal w całości będzie się rozgrywała na ekranach smartfonów i komputerów. Taka formuła ma umożliwić aktorom nagrywanie scen z dowolnego miejsca na świecie, co w aktualnym stanie zagrożenia koronawirusem oznacza po prostu – z domu.

"#FBF" opowie o nastolatce (Cree Cicchino), która przez przypadek zabiera w odwiedziny do ojca nie swój, ale komputer matki (w tej roli zobaczymy Ashley Judd). Natychmiast okazuje się, że dziewczyna ma pod ręką wszytko, żeby przejąć kontrolę nad życiem matki – w tym naprawić jej relację z mężem. 

Wcześniej podobna formuła została wykorzystana w filmie "Searching" z 2018 roku, w którym zaniepokojony zniknięciem córki ojciec szuka jej wszystkimi możliwymi narzędziami, jakie dają media społecznościowe. 

Za kamerą "#FBF" stanie Ilyssa Goodman ("Cinderella Story"), która jest także współautorką scenariusza razem z Ashley Peter ("The Morning Show").