Pudzian w obsadzie dubbingu "Rysia i Spółki"

Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pudzian+w+obsadzie+dubbingu+%22Rysia+i+Sp%C3%B3%C5%82ki%22-62482
Mariusz Pudzianowski, mistrz świata strongmen, zawodnik MMA i gwiazdor wagi ciężkiej show-biznesu, stanie w szranki w zupełnie nowej dyscyplinie, debiutując w dubbingu komedii animowanej "Ryś i Spółka", która wejdzie na ekrany kin 30 lipca.Pudzian użyczy głosu Dużemu - poczciwemu osiłkowi na usługach myśliwego Warczaka (Artur Dziurman). U Dużego wielka siła idzie w parze z wielkim talentem do psucia wszystkich pomysłów bossa, co prowadzi do serii zabawnych perturbacji.

Wyprodukowana przez Antonio Banderasa komedia "Ryś i Spółka" to przygodowa opowieść o pechowym rysiu Ryszardzie (Marcin Hycnar), który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga. Ryś i jego przebojowa spółka spróbują stawić czoło podstępnemu porywaczowi zwierząt - Warczakowi i udowodnić światu, że wszystkie Ryśki to fajne futrzaki!

Już 30 lipca wszyscy przekonają się, czy Dominator - najsilniejszy człowiek świata - zdominuje też branżę dubbingową. Pudzian już teraz ostrzega Ryśka, że tanio skóry nie sprzeda!


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones