Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" ukochaną Rysia

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/Zwyci%C4%99%C5%BCczyni+%22Ta%C5%84ca+z+gwiazdami%22+ukochan%C4%85+Rysia-62419
Wszystko za sprawą wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii animowanej "Ryś i spółka", która 30 lipca trafi na ekrany naszych kin.

Julia Kamińska, laureatka ostatniej edycji “Tańca z gwiazdami”, użyczy głosu RYSI KRYSI - ukochanej RYSIA RYSZARDA (Marcin Hycnar). Rysia Krysia to waleczne serce w pięknym futrze. Rysiek zabujał się w niej po chwościki na końcach uszu już od pierwszego zamiauczenia. Odważna, nieźle sobie radzi w tańcu, do tego nie-brzydUla. Oto profil rasowej pożeraczki rysich serc."Ryś i spółka" to opowieść o pechowym rysiu Ryszardzie, który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga. Ryś i jego przebojowa spółka spróbują stawić czoło podstępnemu porywaczowi zwierząt - myśliwemu Warczakowi i ukażą światu nowego króla dżungli!

Jak zapowiada polski dystrybutor: w obsadzie polskiego dubbingu, obok  Julii Kamińskiej i Marcina Hycnara, czekają nas duuuże niespodzianki. Szczegóły już wkrótce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones