"Ryś i spółka" zadebiutuje w kinach 30 lipca

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ry%C5%9B+i+sp%C3%B3%C5%82ka%22+zadebiutuje+w+kinach+30+lipca-62594
30 lipca na ekrany kin trafi najśmieszniej naRYŚowana komedia wakacji "Ryś i spółka".

W obsadzie polskiej wersji językowej "RYSIA I SPÓŁKI" - obok Mariusza Pudzianowskiego, Marcina Hycnara ("Disco Robaczki", "Kung Fu Panda"), Julii Kamińskiej ("Jak wytresować smoka") i Artura Dziurmana ("Harry Potter i Insygnia Śmierci") - pojawią się: JERZY KRYSZAK ("Odlot", "Ratatuj") oraz debiutujący w dubbingu dziennikarz-podróżnik JAROSŁAW KRET.

JERZY KRYSZAK użyczy głosu Leonowi Kameleonowi, który jest prawdziwym transformerem świata zwierzaków. Natura obdarzyła go długim językiem i zielony gaduła nieustannie chlapie nim na prawo i lewo. Choć wciąga muchy, zacina mu się czasem kamuflaż, a przyjaciele uważają go za ciamajdę, kiedy przyjdzie czas próby, Leon okaże się prawdziwym zawodowcem.

JAROSŁAW KRET zagra Krecika, agenta specjalnego wśród futrzaków, pseudonim operacyjny "Wkręcik", który działa głównie w podziemiu. W życiu i ryciu pracowity i nieustępliwy, zawsze się do czegoś dokopie. W obronie rodziny niestraszne mu nawet misje niemożliwe. Jego hobby to stare, czeskie kreskówki.

"Ryś i spółka" to wyprodukowana przez Antonio Banderasa (seria "Shrek") historia pechowego rysia Ryśka (Marcin Hycnar), który wraz z grupą przyjaciół próbuje pokrzyżować plany podstępnego porywacza zwierząt Warczaka (Artur Dziurman) i uwolnić uprowadzoną rysicę Krysię (Julia Kamińska). Za polski dubbing odpowiada studio PRL, w którym powstała też oprawa dźwiękowa hitowych "Disco robaczków" (blisko 573 tysiące widzów, od chwili premiery nieustannie w TOP10 polskiego box office'u).

Epoka futerkowa startuje 30 lipca!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones