Rian Johnson i Ram Bergman podpisali umowę z Warner Bros. Stworzą dwa filmy

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rian+Johnson+i+Ram+Bergman+podpisali+umow%C4%99+z+Warner+Bros.+Stworz%C4%85+dwa+filmy-154659
Rian Johnson i Ram Bergman podpisali umowę z Warner Bros. Stworzą dwa filmy
źródło: Getty Images
autor: Pablo Cuadra
Rian Johnson i jego stały współpracownik, producent Ram Bergman, jeszcze w tym roku mają rozpocząć zdjęcia do trzeciej odsłony komedii kryminalnej "Na noże". W planach mają już dwa nowe projekty. Jak podaje Deadline, podpisali kontrakt z Warner Bros. Motion Picture Group.

Rian Johnson i Ram Bergman stworzą dwa projekty dla Warner Bros.


Umowa, jaką Rian Johnson i Ram Bergman podpisali z Warner Bros., daje im pełną swobodę twórczą. Studio zobowiązało się zrealizować każdy projekt, jaki mu zaproponują.

Rian i Ram stoją za wieloma wspaniałymi filmami i stanowią genialny kreatywny duet. Poczują się jak w domu w rodzinie gawędziarzy z Warner Bros. Motion Picture Group, których misją jest tworzyć więcej wspaniałych filmów dla kinomanów z całego świata – czytamy w oświadczeniu. Warner Bros. Discovery wciąż inwestuje w przyszłość rozrywki dla widzów w każdym wieku, dlatego jesteśmy podekscytowani, że Rian i Ram są tu dziś z nami.

"Glass Onion" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Glass Onion":Wspólne projekty Riana Johnsona i Rama Bergmana


Rian Johnson od dawna współpracuje z Ramem Bergmanem. W duecie reżyser / scenarzysta i producent zrealizowali razem m.in. takie produkcje jak "Kto ją zabił?", "Niesamowici bracia Bloom", "Looper – Pętla czasu", "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", "Na noże" i "Glass Onion", a także serial "Poker Face". Jako producenci pracowali ostatnio m.in. nad nagrodzoną Oscarem "Amerykańską fikcją" i "Problemem trzech ciał".

Zobacz zwiastun "Poker Face"


Występ w serialu "Poker Face" przyniósł grającej główną rolę Natashy Lyonne nominacje do Emmy i Złotego Globu. Zobaczcie jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones