Czy "Poker Face", serial Riana Johnsona z Natashą Lyonne, dostanie 2. sezon?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+%22Poker+Face%22%2C+serial+Riana+Johnsona+z+Natash%C4%85+Lyonne%2C+dostanie+2.+sezon-149602
Czy "Poker Face", serial Riana Johnsona z Natashą Lyonne, dostanie 2. sezon?
"Poker Face", serial Riana Johnsona z Natashą Lyonne w roli głównej, dostanie drugi sezon. Data premiery nie jest jeszcze znana. Finałowy odcinek pierwszego sezonu zostanie wyemitowany 9 marca. 

O czym opowiada "Poker Face", serial Riana Johnsona?


Bohaterką "Poker Face", serialu Riana Johnsona, jest granaprzez Natashę Lyonne Charlie Cole, detektywka inspirowana inspektorem Columbo. Ma ona dar wykrywania kłamstwa, dzięki któremu jest niezwykle skuteczna w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. W każdym odcinku bohaterka mierzy się z nową sprawą. Twórca "Ostatniego Jedi" i "Na noże" jak zwykle zgromadził imponującą obsadę. Natashy Lyonne partnerowali m.in. Adrien Brody, Chloë Sevigny, Ellen Barkin, Joseph Gordon-Levitt, Nick Nolte, Ron Perlman

Zobaczcie zwiastun pierwszego sezonu: Rian Johnson – skąd go znamy?


"Poker Face" nie jest pierwszą telewizyjną produkcją Riana Johnsona. Reżyser pracował już na planach seriali "Terriers" i "Breaking Bad". Największy rozgłos przyniósł mu "Ostatni Jedi". Jego kolejny film, kryminał "Na noże", stał się międzynarodowym hitem. Grany przez Daniela Craiga detektyw Benoit Blanc powrócił w wyprodukowanej dla Netfliksa kontynuacji zatytułowanej "Glass Onion". W planach jest już kolejna część. 

"Glass Onion" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Glass Onion", ostatnim filmie Riana JohnsonaBenoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona. Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones