Rozrywka bez końca – rywalizacja wśród widzów i filmów

https://www.filmweb.pl/news/Rozrywka+bez+ko%C5%84ca+%E2%80%93+rywalizacja+w%C5%9Br%C3%B3d+widz%C3%B3w+i+film%C3%B3w-144249
Rozrywka bez końca – rywalizacja wśród widzów i filmów
TNT wkrótce stanie się Warner TV. Rebranding stacji da okazję do dodatkowej zabawy fanom rywalizacji. Już wkrótce rozpoczną się "Bitwy filmowe", które Warner TV organizuje we współpracy z Filmweb. W ramach akcji zaplanowano głosowanie na filmy, emisję zwycięskich produkcji i nagrody dla głosujących. Wcześniej te produkcje rywalizowały o statuetki najważniejszych nagród, a dziś staną do rywalizacji o głosy widzów!


Warner TV zachęca do uczestnictwa w "rozrywce bez końca". Rebranding stacji odbywa się pod hasłem, które oddaje myśl o wyjątkowym wymiarze rozrywki. ROZRYWKA BEZ KOŃCA. W ramach "Bitew filmowych" co tydzień odbędzie się głosowanie na jeden z dwóch proponowanych przez kanał filmów. Pierwsze głosowanie rozpoczyna się 22 października. Jak przebiegnie głosowanie?

- Na stronie filmweb.pl/WarnerTV pojawią się dwa tytuły filmów. W pierwszym tygodniu będzie to "Mad Max: Na drodze gniewu" i "Łowca androidów". Głosowanie rozpocznie się w piątek 22 października.
- Każdy widz, który odwiedzi stronę, może zagłosować na jeden z dwóch filmów.
- Na stronie czeka także pytanie konkursowe: "Dlaczego właśnie ten film chcesz zobaczyć?".
- Głosowanie na stronie potrwa do wtorku 26 października. W środę 27 października stacja ogłosi, który film wygrał rywalizację.
- W czwartek 28 października Warner TV ogłosi również zwycięzców pierwszego tygodnia "Bitew filmowych". Do wygrania są zestawy nagród ze skarpetkami z filmowym motywem, vouchery do HBO GO i bilety do Multikina. Co tydzień do wygrania będzie 20 zestawów z tymi nagrodami.
- Film z największą liczbą głosów zostanie wyemitowany na antenie Warner TV w nadchodzący piątek. W przypadku pierwszej rundy emisja odbędzie się w piątek 29 października o 21:00.
- Bitwy potrwają do 23 listopada – co tydzień stacja zaproponuje dwa inne filmy.
- Po zakończeniu wszystkich "Bitew filmowych". 25 listopada Warner TV wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi na pytanie "Dlaczego właśnie ten film chcesz zobaczyć?", a autorom wręczy jeden z trzech 55-calowych telewizorów Samsung LED.


Filmy, które pojawią się w kolejnych tygodniach konkursu to produkcje, które były nagrodzone i nominowane do różnorakich nagród: jak "Sucker Punch", "Na skraju jutra", "Tango i Cash", "Zabójcza broń" i inne.


Warner TV i Filmweb zachęcają widzów, aby choć na chwilę stali się członkami jury nagród i oddali swoje głosy. Tytuły, które wcześniej rywalizowały o pierwsze miejsce w sprzedażowym zestawieniu Box Office, teraz zawalczą o głosy publiczności.

Gotowi do startu? Niech wygra najlepszy!
Informacja sponsorowana