Ruszają pierwsze rezerwacje bezpłatnych biletów PGNiG Transatlantyk

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Ruszaj%C4%85+pierwsze+rezerwacje+bezp%C5%82atnych+bilet%C3%B3w+PGNiG+Transatlantyk-118138
Już dziś ruszają pierwsze rezerwacje bezpłatnych biletów na PGNiG TRANSATLANTYK FESTIVAL Łódź 2016!


Bilety można rezerwować następująco:

1. Przez stronę http://www.transatlantyk.org - wystarczy wybrać seans w zakładce "Kino" (jedna osoba może zarezerwować maksymalnie cztery bilety na jeden seans i maksymalnie sześć biletów jednego dnia - z wyłączeniem Dziecięcego Klubu Filmowego Rossmanna, na który można składać rezerwacje grupowe), a następnie okazać bilet wydrukowany bądź w formie elektronicznej (na smartfonie lub tablecie) przed wejściem na salę.

2. Bezpośrednio w kasach kina Helios Sukcesja

3. Bezpośrednio w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18), Centrum Informacji Turystycznej (ul. Piotrkowska 87) i  Biurze Festiwalowym (Pl. Wolności 5) - od 23 czerwca

Warunkiem udziału w dowolnym seansie filmowym w kinie Helios Sukcesja oraz Łódzkim Domu Kultury jest rezerwacja lub bezpośredni odbiór biletu od godziny 15:00 w dniu poprzedzającym seans lub w dniu projekcji.

Przypominamy, że trwają także zapisy na warsztaty, wykłady, Master Classes, projekcje Wirtualnej Rzeczywistości oraz spotkania Coffee with... w sekcji Edukacja&Inspiracje. W przypadku rezerwacji grupowych na seanse należy poinformować Organizatorów o zapotrzebowaniu ilościowym (mail: office@transatlantyk.org. Decyduje kolejność zgłoszeń).

Wszystkie wydarzenia (poza seansami Kina Kulinarnego i Kina Łóżkowego) są bezpłatne.  Zapraszamy do rezerwacji miejsc na www.transatlantyk.org!