Gemstonowie brylują na ekranach. HBO zapowiada kolejny sezon

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+HBO+%22Prawi+Gemstonowie%22+powr%C3%B3ci+z+czwartym+sezonem-151596
Gemstonowie brylują na ekranach. HBO zapowiada kolejny sezon
źródło: Materiały prasowe
Rodzina telewizyjnych kaznodziejów powróci na ekrany w czwartym sezonie. Serial "Prawi Gemstonowie" na kilka dni przed emisją finałowego epizodu z trzeciej serii odcinków otrzymał od HBO zielone światło na powrót. Prace nad produkcją, której gwiazdą i twórcą jest Danny McBride, rozpoczną się po zakończeniu strajków aktorów i scenarzystów w Hollywood.

"Prawi Gemstonowie" powrócą z czwartym sezonemJak przekazała w oświadczeniu Amy Gravitt, szefowa seriali komediowych HBO i Max, w najbliższą niedzielę dobiegnie końca prawdziwie biblijny sezon "Prawych Gemstonów". Mam przyjemność ogłosić, że HBO pokaże również czwartą serię odcinków.


Na decyzję o przedłużeniu ekranowego życia serialu z pewnością wpłynęły wyniki oglądalności. Każdy odcinek trzeciego sezonu na wszystkich platformach ogląda średnio 4 900 000 widzów. Jeśli taki wynik utrzyma się do finału, będzie to najpopularniejszy sezon "Gemstonów". To także najchętniej oglądany z projektów, które Danny McBride realizował dla HBO. Komedie "Mogło być gorzej" i "Wicedyrektorzy" zdobywały odpowiednio 4,2 i 4,8 miliona oglądających na epizod.

"Prawi Gemstonowie" – fabuła serialuDrugie już pokolenie Gemstonów, rodziny o wielkich tradycjach telekaznodziejskich, to żywy dowód na to, że kult religijny bywa źródłem zysku w wielu postaciach, wliczając w to własny megakościoł. Najstarszy spośród trojga dorosłego rodzeństwa – Jesse Gemstone (Danny McBride) stara się iść w ślady ojca i, wraz z bratem, kontynuować jego dzieło. Okazuje się jednak, że grzechy jego przeszłości stanowią zagrożenie dla całej rodzinny.

W obsadzie są także John Goodman, Edi Patterson, Adam DeVine, Cassidy Freeman, Tony Cavalero, Tim Baltz, Skyler Gisondo i Walton Goggins.

Wśród reżyserów serialu jest stały współpracownik McBride’a Jody Hill, a także David Gordon Green, twórca nowej trylogii "Halloween" i nadchodzącego "Egzorcysta. Wyznawca".

Pierwszy sezon serialu wyemitowano w sierpniu 2019 roku.

Zwiastun serialu "Prawi Gemstonowie"


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones