Nowy sezon „Krucjaty” jest gotowy i czeka na emisję

Wirtualnemedia.pl / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+TVP+%22Krucjata%22+ma+drugi+sezon.+Jaka+jest+fabu%C5%82a+i+kiedy+premiera-156130
Nowy sezon „Krucjaty” jest gotowy i czeka na emisję
Drugi sezon „Krucjaty” został już nakręcony. Tym razem twórcy przyjrzą się kryminalnym mechanizmom narkotykowego półświatka. Znany widzom serialu komisarz Luizjana (Tomasz Schuchardt) oraz przeniesiony z wydziału narkotykowego Bronek (Sebastian Dela) będą starali się rozwikłać zagadkę śmierci ochroniarza, przy którego zwłokach odnaleziono kilkanaście kilogramów kokainy. Policyjny duet szybko wpada na trop znacznie większej zagadki - konfliktu narkotykowych gangów, walczących o dominację nad warszawskim czarnym rynkiem. 

W kolejnym sezonie postaciom kojarzonym już przez fanów serii towarzyszyć będą nowe - na debiuty czekają między innymi Zofia Jastrzębska, Marta Stalmierska czy Mirosław Haniszewski. Skład twórców wiele się nie zmieni. Za kamerą po raz kolejny stanie Łukasz Ostalski, któremu, w roli operatora, towarzyszyć będzie Jeremi Prokopowicz. Za scenariusz ponownie odpowie Wojciech Tomczyk, co przełoży się pewnie na podobną wrażliwość i charakter produkcji.


Kiedy można spodziewać się emisji?Telewizja Polska zapowiada, że serial trafi na ich anteny „wkrótce”, czyli prawdopodobnie przed końcem obecnego roku. Zdjęcia oraz produkcja serialu już się zakończyły, a na emisję przyjdzie nam zaczekać przynajmniej do końca wakacji. 

Portal Wirtualne Media donosi, że w tym okresie entuzjaści seriali kryminalnych będą mogli liczyć także „Profilerkę” - nową produkcję TVP. 12-odcinkowy serial wyreżyserowała Monika Jordan-Młodzianowska, a w rolach głównych występują Wiktoria Gorodeckaja i Michał Czarnecki

Zobacz zwiastun pierwszego sezonu "Krucjaty"

 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones