Nowy "Detektyw" bije rekordy popularności

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sezon+4+serialu+HBO+%22Detektyw%22+bije+rekord+ogl%C4%85dalno%C5%9B%C4%87-154098
Nowy "Detektyw" bije rekordy popularności
"Detektyw: Kraina nocy" jeszcze się nie skończył, a już bije rekord oglądalności! Jak sugerują ogłoszone właśnie dane, jest to najchętniej oglądana część całego cyklu.
  

"Detektyw: Kraina nocy" z rekordem oglądalnościCzwarty sezon serialu-antologii HBO "Detektyw" składa się z sześciu odcinków. Dane widowni znamy z pierwszych czterech. I to wystarczyło, by średnia widownia osiągnęła 12,7 mln!

Tym samym pobity został dotychczasowy rekord, który należał do pierwszego sezonu "Detektywa" i wynosił 11,9 mln dolarów. Tamten sezon był najlepiej oglądaną serialową nowością na HBO od czasu "Sześciu stóp pod ziemią".

Rozmawiamy z Jodie Foster, gwiazdą serialu "Detektyw: Kraina nocy"
Trzeba jednak pamiętać, że sposób oglądania seriali zmienił się znacząco od czasu premiery pierwszego "Detektywa". Wtedy większość widowni oglądała serial na kanałach HBO. A kiedy próbowali finał obejrzeć na HBO GO, to platforma zawiesiła się.

Obecnie "Detektyw: Kraina nocy" na HBO ma widownię nieco powyżej pół miliona. Reszta ogląda serial na platformie Max.

O czwartym sezonie serialu "Detektyw"Gdy nad Ennis na Alasce zapada długa zimowa noc, sześciu mężczyzn pracujących w badawczej stacji arktycznej znika bez śladu. Żeby rozwikłać tę sprawę, Liz Danvers i Evangeline Navarro będą musiały stawić czoła ciemności, jaką noszą w sobie, oraz wykopać demony ukryte pod wiecznym lodem.

Scenariusz napisały Issa López ("Tygrysy się nie boją") oraz Alan Page Arriaga ("Lśniące dziewczyny").

Obok Jodie Foster w serialu wystąpili: Kali Reis, John Hawkes, Christopher Eccleston, Fiona Shaw, Finn Bennett i Anna Lambe.

Serial Killers. Oceniamy pierwszy odcinek serialu "Detektyw: Kraina nocy"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones