Sony usuwa "Cyberpunk 2077" z PlayStation Store

PlayStation Blog / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sony+usuwa+%22Cyberpunk+2077%22+z+PlayStation+Store-140654
Sony usuwa "Cyberpunk 2077" z PlayStation Store
KIlka dni temu informowaliśmy Was, że CD PROJEKT RED oficjalnie przeprosiło za stan w jakim gra "Cyberpunk 2077" trafiła na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz, że wszystkich niezadowolonych z zakupu zaprasza do zwrotu gry m.in. w cyfrowych sklepach Sony i Microsoftu. Polskie studio nie ustaliło tego chyba ze swoim partnerami, bo ile Microsoft ma od dawna sprawnie działający system zwrotów, tak na PlayStation Store coś takiego do tej pory nie funkcjonowało. Do teraz, ale Sony nawet o krok dalej i nie tylko będzie zwracało pieniądze niezadowolonym klientom, ale sama gra zniknęła z oferty PlayStation Store aż do odwołania.


Sony podjęło bardzo dobrą decyzję udostępniając graczom możliwość zwrotu gry, jednak całkowite usuwanie jej ze swojego cyfrowego sklepu wydaje się być ruchem przesadzonym, bo na konsolach PlayStation 4 Pro i PlayStation 5 (w ramach wstecznej kompatybilności) tytuł działał całkiem nieźle.

Nie znaczy to oczywiście, że gry na PlayStation nie kupicie. W sklepach wciąż dostępne są pudełkowe wydania, a dodatkowo CD PROJEKT RED poinformował, że pomimo braku gry na PlayStation Store tytuł ten wciąż będzie dostawał zaplanowane patche i hotfixy.
Udostępnij: