Spotkał Spider-Mana, teraz pojawi się w serialu "Willow"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Spotka%C5%82+Spider-Mana%2C+teraz+pojawi+si%C4%99+w+serialu+%22Willow%22-141066
Spotkał Spider-Mana, teraz pojawi się w serialu "Willow"
źródło: Getty Images
autor: John Parra
Tony Revolori ("Spider-Man: Daleko od domu") dołączył do obsady serialu "Willow". Projekt jest serialowym rebootem/sequelem filmu pod tym samym tytułem z 1988 roku.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane, jednak z pojawiających się przecieków można wywnioskować, że będzie opowiadać podobną historię co film, a akcja rozgrywać się będzie wiele lat po wydarzeniach pokazanych w "Willow". Główną bohaterką będzie Dove (Ellie Bamber), zwyczajna pomoc kuchenna, która znajdzie się w centrum wydarzeń kształtujących przyszłość całego świata. Wyrusza na wyprawę, a jej towarzyszami będą: Kit (Cailee Spaeny) - księżniczka, której brat-bliźniak został porwany oraz Jade (Erin Kellyman) - przyjaciółka Dove stanowiąca dla niej kompas moralny.

Revolori prawdopodobnie wcieli się w postać Boorman, który przypomina trochę bohatera granego przez Vala Kilmera w oryginalne. Jest złodziejaszkiem i notorycznym kłamcą, który dołącza do drużyny w zamian za obietnicę uratowania go przed więzieniem.

Zdjęcia do "Willow" kręcone będą w Walii tam, gdzie powstawał film. Serial jest produkcją LucasFilm dla platformy Disney+.
Udostępnij: