Stephen Amell ("Arrow") w pilocie "Suits: L.A.". Pasuje do roli prawnika?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stephen+Amell+%28%22Arrow%22%29+w+pilocie+%22Suits%3A+L.A.%22.+Pasuje+do+roli+prawnika-154092
Stephen Amell ("Arrow") w pilocie "Suits: L.A.". Pasuje do roli prawnika?
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Niedawno informowaliśmy, że już w marcu rozpoczną się prace nad pilotowym odcinkiem serialu "Suits: L.A.". Jak podaje Deadline, znamy już odtwórcę głównej roli. To znany z serialu "Arrow" Stephen Amell.

Co wiemy o "Suits L.A."?


"Suits: L.A." zostało pomyślane jako nowy rozdział historii – w nowym miejscu i z nowymi bohaterami. Podobną strategię rozwijania uniwersum mogliśmy już zobaczyć w przypadku seriali "Kryminalne zagadki Las Vegas" czy "Agenci NCIS".

W "Suits L.A." poznamy Teda Blacka, byłego prokuratora federalnego z Nowego Jorku. Po przeprowadzce do Los Angeles reprezentuje on najbardziej wpływowych mieszańców miasta. Niestety jego firma przechodzi kryzys. Aby go przetrwać, bohater musi przyjąć rolę, która zawsze budziła jego pogardę. Jednocześnie na jaw wychodzą tajemnice sprzed lat. Skłaniają one Teda do podjęcia decyzji, jakie zaważą na przyszłości jego i jego najbliższych. Co więcej, na próbę zostaje wystawiona także lojalność jego współpracowników, którzy nie stronią od łączenia spraw zawodowych z życiem prywatnym.

Stanowisko reżyserki i producentki przypadło Victorii Mahoney. Pracowała ona już przy takich serialach jak "I Am the Night" czy "The Morning Show". Wraz z Aaronem Korshem, twórcą oryginalnego serialu, będzie ona pełnić także obowiązki producentki wykonawczej.

Skąd znamy Stephena Amella? Zobacz zwiastun filmu "Kod 8: Część 2"


Stephen Amell najlepiej znany jest z tytułowej roli w serialu "Arrow". W jego CV znajdziemy też takie tytuły jak "Tajemnica Syriusza: Polowanie", "Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia" oraz "Kod 8", którego druga część trafi na Netflix jeszcze w tym miesiącu. Zobaczcie zwiastun:  W tym sequelu "Kodu 8" Connor (Robbie Amell) wychodzi z więzienia i pracuje jako woźny w domu kultury. Zerwał kontakt ze swoim byłym wspólnikiem Garrettem (Stephen Amell). Connor próbuje unikać kłopotów, ale zostaje zmuszony do pomocy 14-letniej Pav (Sirena Gulamgaus) w ucieczce przed grupą skorumpowanych gliniarzy, którym przewodzi sierżant King (Alex Mallari Jr.). King używa do wyśledzenia Pav nowych robotów K9. Connor znowu prosi o pomoc Garretta i jego ekipę, ale czy może zaufać człowiekowi, przez którego trafił do więzienia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones