Jaka przyszłość czeka wampiry z serialu Taiki Waititiego? Stacja FX podjęła decyzję

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sz%C3%B3sty+sezon+%22Co+robimy+w+ukryciu%22+b%C4%99dzie+ostatnim.+Stacja+FX+podj%C4%99%C5%82a+decyzj%C4%99-153353
Jaka przyszłość czeka wampiry z serialu Taiki Waititiego? Stacja FX podjęła decyzję
Nic nie trwa wiecznie! Stacja FX rzuciła właśnie światło na przyszłość serialu "Co robimy w ukryciu". Wspólne dzieło Jemaine'a Clementa i Taiki Waititiego zakończy się na szóstym sezonie.

To koniec "Co robimy w ukryciu"


Stacja FX, która w 2022 roku zapowiedziała piąty i szósty sezon "Co robimy w ukryciu", podjęła decyzję o zakończeniu produkcji. Powodem tej decyzji jest prawdopodobnie niezadowolająca oglądalność. Według statystyk piąty sezon przyciągnął przed ekrany 275 tyięcy widzów na odcinek. Dla porównania każdy odcinek czwartej odsłony oglądało średnio 356 tysięcy osób. 

Dane te są jednak niepełne, nie uwzględniają bowiem transmisji w serwisach streamingowych – na Hulu ani HBO Max, gdzie serial jest dostępny m.in. w Polsce. 

O czym opowiada "Co robimy w ukryciu"? Zobacz zwiastun


"Co robimy w ukryciu" to serialowy spin-off dokumentalizowanej komedii Jemaine'a Clementa i Taiki Waititiego pod tym samym tytułem. Trafił on na ekrany w 2019 roku. Zobaczcie zwiastun piątego sezonu:Obraz przedstawia codzienne, a raczej conocne życie trzech wampirów, które egzystowały razem przez setki lat na Staten Island. Samozwańczym przywódcą grupy jest Nandor (Kayvan Novak), wielki wojownik i zdobywca wywodzący się z Imperium Osmańskiego. Jest też awanturniczy wampir pochodzenia brytyjskiego Laszlo (Matt Berry) oraz uwodzicielska Nadja (Natasia Demetriou). Po nieoczekiwanej wizycie mrocznego pana i przywódcy, wampirom zostaje przypomniane zadanie, które otrzymali po przybyciu na Staten Island ponad sto lat wcześniej – doprowadzenie do całkowitej dominacji Nowego Świata. Pytanie, jaki jest najlepszy sposób osiągnięcia tego celu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones