T-Bag ze "Skazanego na śmierć" w obsadzie "Jacka Reachera 2"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/T-Bag+ze+%22Skazanego+na+%C5%9Bmier%C4%87%22+w+obsadzie+%22Jacka+Reachera+2%22-115387
Robert Knepper ("Skazany na śmierć") przyjął rolę w ekranizacji bestsellera Lee Childa pt. "Jack Reacher: Never Go Back".


Aktor wcieli się w generała Harknessa - byłego wojskowego, obecnie szefa firmy zajmującej się świadczeniem specjalistycznych usług militarnych.

Gwiazdą filmu jest Tom Cruise. Reżyseruje Edward Zwick ("Krwawy diament"). Premierę zaplanowano na październik tego roku.

Jack Reacher, były oficer żandarmerii wojskowej,  przemierza autostopem Stany Zjednoczone, samotnie wymierzając sprawiedliwość. Dotarcie z zasypanej śniegiem Dakoty Południowej do Wirginii zajęło Reacherowi sporo czasu. Po drodze kilka razy coś go zatrzymało, parokrotnie otarł się o śmierć. Nie zadawałby sobie tyle trudu, gdyby nie obietnica, jaką złożył pewnej kobiecie w randze majora, pełniącej od niedawna funkcję komendanta 110. jednostki specjalnej żandarmerii wojskowej, którą sam dowodził kilkanaście lat temu. Choć nigdy nie widział jej na oczy, urzekł go jej głos w słuchawce telefonu. Przekraczając bramę wjazdową do jednostki, miał wrażenie, jakby wracał do domu – jedynego, jaki kiedykolwiek posiadał. Niestety, wbrew oczekiwaniom, nie było tam Susan Turner. Zamiast kobiety za biurkiem dowódcy siedział mężczyzna – niejaki podpułkownik Morgan, facet o wyglądzie urodzonego biurokraty. Co stało się z Susan? Tego Reacher się nie dowiedział. Morgan nie omieszkał natomiast przekazać mu trzech naprawdę złych wiadomości: że właśnie został przywrócony do czynnej służby w armii USA, że czeka go sprawa karna o zabójstwo sprzed szesnastu lat oraz że wniesiono przeciwko niemu pozew o ojcostwo. Czy zarzuty wobec Jacka miały jakiś związek z tajemniczym zniknięciem major Turner? Komuś zależało, by szybko pozbyć się Reachera? Bo jeśli tak, to nieświadomie popełnił najgorszy błąd w swoim życiu...

Poprzedni film o przygodach Reachera zarobił w 2012 roku w kinach blisko 220 milionów dolarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones